Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

10 корисних порад щодо організації та оформлення вінтажного весілля

10 корисних порад щодо організації та оформлення вінтажного весілля

Хочете зробити своє весілля справді чимось дуже особливим? Тоді зверніть увагу на вінтажний стиль, на всі його атрибути, елементи та приємні дрібниці! Організація весільної церемонії та банкету в цій стилістиці вже точно запам'ятається всім запрошеним, та й вам молодята!

Ставимо акцент: дуже важливо розуміти, що вінтажний стиль – це стиль старовинної шляхетності, і не варто його плутати з міщанською розкішшю… Це два абсолютно різні стилі, які лише віддалено, недосвідченим оком, можна сплутати

Отже, чим же ви можете побалувати себе та своє оточення у вінтажній стилістиці?

1. Божественні мережива

Красиві ідеально виконані мережива з плетінням у стилістиці «під старовину», це, мабуть, один із найголовніших атрибутів вінтажного весілля. Недарма, ми саме його даємо вам першим пунктом. Їх наявність, причому у всіх, навіть найнесподіваніших місцях, задасть правильний настрій і організує решту компонентів у справді стильну і гармонійну композицію.

Божественные кружева - идеи винтажной свадьбы

2. Флористика

Традиція прикраси місця проведення весілля квітами чи іншою рослинністю прийшла до нас ще від далеких предків. Так-так, не від Заходу ми здобули цю традицію, а від предків! Так ось, для вінтажного весілля вам потрібні прості, але ефектно і романтично виглядають квіти. Це можуть бути півонії, лілії, гладіолуси. Але якщо ви дуже любите троянди, не варто відмовлятися від них на користь півонії, якщо вони вам не симпатичні. Просто виберіть троянди не яскравих кольорів, а віддайте перевагу пастельним відтінкам. Так, такі троянди знайти досить складно, але це ж ваше весілля, тому доведеться постаратися.

Флористика - идеи винтажной свадьбы

3. Особливий посуд

Ще 100 років тому в будинках аристократії посуд, його зовнішній вигляд відігравав дуже важливу роль. Дворяни ніби показували свій статус через дорогу порцеляну та інше столове приладдя. Я впевнена, що у багатьох досі в домашніх реліквіях зберігається щось таке собі.

Так, ясна річ, що зараз дістати такий посуд досить складно, особливо за середнього весільного бюджету. Але постарайтеся знайти хоча б сучасні копії цих чудових витворів минулого. Такий посуд дуже підкреслить стиль весілля. Дивлячись у свою тарілку, гості точно не забудуть тематику того, що відбувається)))

Особая посуда - идеи винтажной свадьбы

4. Старовинні меблі

Це досить складний аспект, за умови, якщо ви вже орендували приміщення у сучасному стилі для свого вінтажного весілля… Взагалі-то місце проведення треба підбирати таке, щоб його не довелося підлаштовувати під стилістику. В ідеалі воно має спочатку їй відповідати. Тому, якщо хайтечний ресторан оформляти під вінтаж, це буде катастрофічно-феєричний моветон. І тут ми рекомендуємо вам завчасно відмовитися або від обраної стилістики, або терміново змінити місце проведення. Але бувають і такі випадки, як невизначене місце. Якщо ваш ресторан схожий на чистий аркуш паперу, тоді ви можете взяти в оренду якісь старовинні предмети меблів. Наприклад, це можуть бути милі пуфи, етажерки, секретарі, комоди, віденські стільці та інші милі та легко транспортовані елементи. Рояль везти не треба)))

Старинная мебель - идеи винтажной свадьбы

5. Милі серветки

Кожній людині буде дуже приємно сісти за святковий стіл, де їй будуть запропоновані не просто стандартні білі серветки або рушники для колін, а якісь милі милості)) побалуйте своїх гостей!

Милые салфеточки - идеи винтажной свадьбы

6. Весільна сукня нареченої та вбрання нареченого

Зрозуміло, що наречена - це «цвях програми» всього весілля. Саме на неї, більшість часу звернено увагу всіх запрошених. Наречена та наречений, а згодом – наречені, головні дійові особи цього дня. Тому їх зовнішній вигляд теж має відповідати загальній стилістиці. Зверніть увагу на мереживні весільні сукні.

До речі, для підтримки ще більшого антуражу, рекомендуємо вам завчасно повідомити своїх гостей про стилістику майбутнього свята, щоб і вони могли зовні підключитися до того, що відбувається. Таким чином, і вони відчують себе частину програми!

Свадебное платье невесты - идеи винтажной свадьбы

7. Срібне скло

Серебряное, или как его более правильно называть, ртутное стекло придает особый шарм. Оно действительно дает ощущение принадлежности к прошлому. Это могут быть вазы с цветами, подсвечники, бокалы, конфетницы и прочее.

Серебряное стекло - идеи винтажной свадьбы

8. «Сладкий» стол

Привнесіть нотку оригінальності та десерт для ваших гостей. Зробіть його яскравим, у прямому значенні цього слова. Зробіть «солодкий» стіл різноманітним, що складається з великої кількості тістечок, кексів, печінок. Не зупиняйтесь на традиційному торті!

«Сладкий» стол - идеи винтажной свадьбы

9. Зовнішнє освітлення

Якщо ваше місце проведення бенкету має вихід на вулицю – у парк, ліс, чи хоча б на терасу, це шикарно. Дуже романтично ввечері, з настанням сутінків, перенести своє святкування просто неба. Можна запускати феєрверки, повітряні кулі чи китайські леткі ліхтарики! Якщо це все підсвітити заздалегідь проведеним романтичним точковим освітленням, то відчуття чарівництва, що хвилює, підкорить серця всіх запрошених.

Наружное освещение - идеи винтажной свадьбы

10. Подарунки для гостей

Подбайте про те, щоб ваші гості згадали наступного дня, як їм було вчора чудово на вашому весіллі. Це зовсім не складно, просто заздалегідь приготуйте для них маленькі подарунки на винос. Щоб кожен, хто йде, міг взяти з собою частинку смаколиків і поласувати ними вдома. Просто поставте на виході невеликий буфет, або пфросто стіл, з такими частуваннями.

Подарки для гостей - идеи винтажной свадьбы

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan