Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

10 порад для успішного весілля

10 порад для успішного весілля

Кожна дівчина мріє, щоб день одруження пройшов ідеально. Купити весільну сукню, організувати банкет, вибрати оформлення залу для церемонії - кожна з дрібниць важлива!

Рекомендації для молодих

Пропонуємо вам кілька порад, як же зробити весілля найщасливішим днем свого життя і залишити в пам'яті тільки позитивні емоції:

выбор площадки на свадьбу

Уважно підберіть майданчик - стилістика повинна збігатися з вашим передбачуваним декором.

оформление свадьбы

Продумайте дрібниці: не варто повторювати за ким - то, розбавте своє свято незвичайними, креативними ідеями!

шоу программу на свадьбу

Узгодьте з орендодавцем такі деталі, як: можливість проведення фаєр - шоу, маніпуляцій з піротехнікою (салюти, феєрверки). Обговоріть можливість відведення додаткового часу (якщо свято затягнеться), скільки це буде коштувати.

праздник для себя

Влаштовуйте свято для себе - якщо ваш ведучий пропонує проводити конкурси або додати розважальні елементи, які вам незрозумілі, не соромтеся повідомити йому про це прямо! Ваше весілля повинна залишити тільки теплі асоціації, не женіться за модними трендами.

цветовое оформление свадьбы

Правильно організуйте кольорове оформлення - має бути не більше трьох відтінків, один з яких яскравий і соковитий, інші - більш приглушені.

выбор места для проведение церемонии

Підходьте до питання прагматично - вибирайте одне місце для проведення церемонії і банкету - це заощадить кошти на транспорті та послуги декоратора.

размещение гостей за столом

Підійдіть уважно до моменту розміщення гостей за столом.

Комплимент для гостей

Комплімент для гостей - приємно і душевно!

10 советов для успешной свадьбы


У закритому приміщенні не застосовуйте як декор ароматизовані свічки і палички - мігрень на весіллі не найкраще, що ви можете запропонувати своїм гостям!

свадебный дресс код для гостей

Враховуйте пору року - дрес - код, розважальні заходи, стилістичне оформлення - все повинно відповідати сезону. Якщо ви хочете підібрати однакові весільні сукні для подружок нареченої, відвідайте весільний салон, в якому вам допоможуть досвідчені консультанти.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan