Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

10 весільних трендів сезону осінь-зима 2020/2021

10 весільних трендів сезону осінь-зима 2020/2021

Після проведеної в Нью-Йорку тижні моди, стали відомими нові тенденції, які будуть модними 2020-2021 році. При цьому дизайнери відомих модних будинків надали всім відомим силуетах нові нотки сучасних бажань дівчат.Весільні сукні нового покоління перестали бути звичайними і знайшли нотку легкості і чарівництва. Щоб зрозуміти, що додалося в цьому році в весільну моду, потрібно розібрати які інноваційні штрихи додалися в наряди для весілля.


Спідниця з декількох ярусів

свадебное платье Elen


Перш ніж купити весільну сукню, потрібно визначитися з формою спідниці. Модельєри передбачили кілька моментів, що дозволяють перетворити наречену і зробити з неї королеву на власному свята. Багатоярусна нижня частина цього туалету стала повітряної і летить при ходьбі. При цьому дана деталь не обтяжує силует, а робить його більш пишним через легені і іноді просвіщати матеріалу.


Пишні банти

Кожна дівчина, яка зайшла в весільний салон в першу чергу, зауважує моделі, що містять як елемент декору - великі банти. Вони можуть прикрашати декольте, робити спокусливою цю частину тіла, звертати на неї увагу навколишніх. Банти деякі дизайнери поміщають на лінію талії в задній частині крою. При цьому, якщо використовується як елемент досконалості - гола спина, тоді по закінченню цього вирізу пишний бант створює гарний контраст.


Кейп

Сучасні наречені відмовляються від застарілої деталі туалету - фати і замінюють її на накидки-Кейп. Вони можуть бути довгими або короткими. Але ця деталь підкреслить витонченість вбрання і зробить його досконалим і витонченим. Кожен раз, коли увага гостей зупиняється на образі нареченої, вони відзначають її хороший смак і доповняють деталей туалету.


Що варто враховувати модницям, які бажають всіх затьмарити на своєму святі і створити образ принцеси, їм варто враховувати, що модель сукні повинна добре поєднуватися з тематикою свята і його колірною гамою.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan