Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

5 Ознак, що Ваше весільна сукня «та сама»

5 Ознак, що Ваше весільна сукня «та сама»

Дуже хочеться на довгоочікувану подію у своєму житті, виглядати 100% досконалістю. Це може статися, якщо враховувати кілька основних правил при виборі цього весільного вбрання.


1.Правильно підібрати модель під тип фігури

1.Правильно подобрать модель под тип фигуры

Модні весільні сукні, представлені сучасними дизайнерами, вражають уяву і здатні перетворити будь-яку дівчину, зробити з пересічної особистості - королеву. Це може статися, якщо не слідувати «сліпо» моді, а враховувати гідність і недоліки своєї фігури.

2.Купувати сукню слід безпосередньо за кілька днів до весілля

2.Покупать платье следует непосредственно за несколько дней до свадьбы

Відвідати модний весільний салон можна заздалегідь і визначитися в моделі, яку хочеться придбати. Але купувати наряд коштує не за кілька місяців. Воно може стати мало або велике через зміни фігури, які можуть статися за цей час. Ушивати або розшивати весільний туалет не коштуватиме дешево. Тому, щоб уникнути зайвих проблем, потрібно вибирати і купувати цю річ в той час, когданевозможно сильно змінити свою статуру.

3. Характер нареченої повинен відповідати обраному стилю.

3. Характер невесты должен соответствовать выбранному наряду

Якщо дівчина має лагідним, м'яким характером, то на весіллі надівши спокусливий наряд, вона буде відчувати себе незатишно і скуто. Важливо щоб характер відповідав обраному фасону. Наприклад, дівчина, що має ідеальну фігуру і бажання її продемонструвати, може зупинити свій вибір на моделі «рибка». Сором'язлива наречена - ідеально буде себе почувати в пишному, бальній сукні.


4. Вибір потрібно робити самостійно

4. Выбор нужно делать самостоятельно

Не потрібно купувати плаття, яке вибрала мама або одна з подружок. Вибирати наряд потрібно самій, за своїми бажаннями і перевагам.

5. Відповідність бюджетним можливостям

5. Соответствие бюджетным возможностям

Купуючи дорогу модель, але при цьому не роблячи пишне і дороге свято, можна виглядати безглуздо при бідно оформленому залі або поруч з нареченим, який вважав за краще костюму просту сорочку і джинси.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan