Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

5 причин не купувати весільну сукню онлайн

5 причин не купувати весільну сукню онлайн

Покупки онлайн здаються такими зручними. Ви можете купити все, що завгодно - одяг, взуття, їжу, ноутбук, так чому не можна купити весільну сукню? Інтернет-магазини можуть бути зручними, але є один нюанс. Фото, представлені в інтернет-магазині, абсолютно не передадуть вам якість тканини та те, як вона сяде за вашою фігурою. Також існують майстри "реплік", які продадуть вам нібито бренд недорого, залишивши вас потім із витраченими грошима та повною незадоволеністю.


5 причин не покупать свадебное платье онлайн

Отже, 5 причин, чому варто купити весільну сукню в авторизованих весільних салонах.


Тканини

Зазвичай в описі вказано один із кількох варіантів: тюль, атлас, шифон, мереживо, але що це означає? Існує дуже багато критеріїв для оцінки типу та якості тканини. Якщо це дешева тюль, то вона може викликати подразнення шкіри та свербіж, за рахунок своєї жорсткості, доречної для москітних сіток, а ніяк не для весільної сукні. Ви повинні відчути м'якість та товщину тканини, щоб переконатися у її якості. Це важко зробити онлайн, правда?

ткани свадебных платьев

Як виміряти?

Коли ви замовляєте сукню, вам доведеться з'ясувати свій розмір. Інструкції, швидше за все, будуть найзагальнішими і включатимуть обсяг грудей, талії і стегон. Як ви вимірюєте груди? А стегна? А чи правильно ви розташували сантиметрову стрічку на талії? Весільний консультант виміряє вас так, як потрібно і підбере необхідний вам розмір. Крім того, якщо у вас мале чи, навпаки, високе зростання, то необхідно це враховувати при виборі сукні, щоб отримати потрібну довжину. І не маючи можливості приміряти сукню, яким чином ви знатимете чи потрібна у неї довжина, чи можна її надставити або вкоротити без проблем?

как произвести замеры свадебного платья

Розмір

Звідки ви точно знаєте, який вам необхідний розмір конкретної весільної сукні? У багатьох виробників різні розмірні сітки, інколи ж розмірна сітка весільних суконь "відстає" від звичайної на 2 розміри. Наприклад, ваш розмір 44, а плаття вам треба вибирати 42. Будьте уважні. Навіть якщо ми говоримо "зазвичай так", існує маса факторів, для правильного визначення вашого розміру, маючи на увазі конкретну весільну сукню. Який силует у сукні? Який тип фігури? Який стиль сукні? Це не просто: "Дайте, будь ласка, 44 розміри". Цілком можливо, ви опинитеся між розмірами. І сукню треба буде підганяти. Загалом без порад весільного консультанта вам не обійтися.

Підганяння весільної сукні

Це останній, але найважливіший етап покупки вашої весільної сукні. Підганяння - це те, що гарантує, що сукня ідеально сяде, і в ньому буде зручно. Звичайно, ви можете після покупки в інтернет-магазині пошукати швачку, яка вміє підганяти весільні сукні. Але як бути, якщо потрібне додаткове мереживо або смуга атласу для того, щоб надставити довжину чи розшити корсет? В авторизованих салонах ці тканини є – їх постачає виробник якраз для таких випадків.

полгонка свадебного платья

Картинка - це не те, що ви отримаєте в результаті

Припустимо, ви шукали та знайшли ідеальну весільну сукню в каталозі весільного салону, з'ясували, що це авторизований салон. Сукня в ньому коштує, наприклад, 1200 доларів. Ви починаєте шукати за назвою сукні, може десь є трохи дешевше. І тут на сайті без адреси салону вам пропонують купити таку ж сукню, але за 300 доларів. Спокусливо? Чи не здумайте! Швидше за все вам надішлють низькоякісну підробку, яку ви не зможете повернути, а також, швидше за все, не зможете з'ясувати, у кого ж ви її купили. Ви ж знаєте, більшість інтернет-магазинів вимагають передоплату, перш ніж відправити товар. І, на жаль, у нашій країні правова система далеко не досконала, щоб безбоязно здійснювати покупки у неперевірених продавців.

что получите в итоге при покупке онлайн

Бережіть себе від стресу та неприємних вражень. Будьте дуже уважні. Щоб не помилитися з вибором головної сукні вашого життя, приходьте у весільний салон Гранд Ажур на примірки!


Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan