Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Альтернативний погляд на проведення весілля

Альтернативний погляд на проведення весілля

Більшість мріє знайти свою половинку, створити міцну сім'ю, прожити щасливі, довгі роки разом. І ось, ви знайшли один одного, прийшов час планувати весілля. В голові або виникає відразу кілька ідей, або взагалі нічого. А хочеться, щоб одруження запам'яталася на довгі роки, і спогади зігрівали в хвилини туги.

Потрібно підібрати чудове весільну сукню, щоб блищати під час одного з кращих днів у житті. Купити весільну сукню можна в хорошому салоні, наприклад, у весільному салонові Гранд Ажур, але які є ще варіанти для створення неймовірного урочистості?

У нас є думка, як зробити весілля більш запам'ятовується - почніть святкування з заручним вечіркам. Зберіть в одному місці друзів, близьких родичів, додайте музику і почастуєте всіх шампанським! Подаємо кілька задумів для веселого і незабутнього святкування.

Зупиніться на простих ідеях

Весільна вечірка не повинна бути занадто великою, що вимагає чимало часу для планування і багато коштів для організації. Досить зручно замовити вечір в якомусь оригінальному барі, запросити найближчих друзів і весело провести час.

Інший варіант - забронюйте невеликий зал в затишному ресторані. Така можливість дозволить організувати тематичну вечірку. Наприклад, в стилі Великого Гетсбі, Стим Панк, якщо ви фанат цього стилю, в стилі 90-х, грецькому, римському. Знайти наряди не складе труднощів ні вам, ні гостям, це навіть весело.
Якщо бронювання залу - занадто банально, замовте на вечір панорамний зал в невеликому готелі, щоб насолоджуватися прекрасним видом з вікна.

Почніть створення списку запрошених на церемонію

Традиційно наречений і наречена розсилають гостям запрошення. Найближчим їх вручають особисто, але інших бажано запросити, відправивши красиві листівки із запрошенням. Вечірка-заручення стане прекрасним приводом зібрати адреси запрошених. Чи не доведеться пізніше дзвонити, зв'язуватися в соціальних мережах, щоб дізнатися домашню адресу.

Вечірка-заручення послужить досвідом в плануванні весільного свята Під час вибору напоїв, меню, декорацій, ви потренуєтеся і будете знати, що замовляти для весілля.Постарайтесь не перестаратися, головне, щоб відвідувачі розважилися, а ви залишилися задоволеними.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan