Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Атласні вечірні сукні

Атласні вечірні сукні

Жінка в вечірньому вбранні вже привертає до себе чудово. Але атлас зі своєю бездоганною гладкістю і делікатним блиском перетворює весь образ в божественний. Вишукані вечірні сукні створюються саме з цієї щільної благородно переливається тканини і це ідеальний вибір для особливих випадків.

Особливості матерії

вечерние платья

Вона перебуває в фаворі у дизайнерів. Сама по собі чудова, володіючи природним мерехтінням, не потребує у великій кількості декору. З нею зручно працювати закрійника. Струмує гладкий матеріал здатний підкреслити кожну особливість жіночого тіла. Красиві груди, стрункі ноги будуть виглядати неперевершено під що спадає переливами. З іншого боку необхідно дотримуватися обережності, оскільки існує можливість виставити на показ і недоліки, якщо помилитися з кроєм.

Фасони

вечерние платья

Купити вечірню сукню з атласу можна серед безлічі варіантів: довгих, коротких, пишних прямих, скромно і розкішно декорованих, стриманих, відвертих, однотонних, з принтами.

вечернее платье

Жіночність і елегантність - характерні ознаки А-силуету. Завдяки цілісного крою та розширенню атласною спідниці додає образу розкішності і привабливості. Вони личить усім жінкам не залежно від віку.

вечернее платье

Грецький стиль ідеальний для атласу. Завищена лінія талії відкриває простір для яскравої демонстрації блиску, гладкості і ніжності матеріалу. Акцент на грудях візуально подовжує фігуру, надаючи їй стрункості і гармонійності древніх богинь.

вечернее платье

Підкреслення спокусливих вигинів стегон притаманне стилю «Годе». При цьому спідниця від колін різко розширюється донизу. Неповторними жіночі принади фігурок «пісочний годинник» стануть завдяки таємничому мерехтінню шовковистою структури полотна.

вечернее платье

Спідниці в підлогу заворожують переливами гри світла і роблять їх власниць об'єктом захоплення. Вільні форми подолу коригують пропорції, надаючи силуету витонченості.

вечернее платье

Весільний салон пропонує також і наряди з відкритими плечима. Правильний крій і ідеальна посадка не зажадає бретелей і додасть психологічної впевненості в тому, що сукня не зіслизнути. В асортименті наряди з мереживним верхом і спинкою, які зроблять вечір незабутнім.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan