Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Будьте зухвалої і красивою в кольоровій весільній сукні

Будьте зухвалої і красивою в кольоровій весільній сукні

Кольорові весільні сукні є чудовою альтернативою класичному білому оздобленню. По-перше, білий підходить далеко не всім нареченим. По-друге, правильно підібраний відтінок може особливо вигідно підкреслити не тільки зовнішні дані, але і темперамент нареченої. По-третє, кольорове весільну сукню - це ідеальний компромісний варіант у разі, коли наречена хоче чогось оригінального, але консервативні родичі схиляють її на користь традиційного вбрання. По-четверте, це відмінний вибір для тематичної креативного весілля. Нарешті, кольорові весільні сукні нині в тренді! Хіба мало причин для того, щоб зробити вибір на користь кольорового вбрання?

А тепер поговоримо про кожний аспект окремо

Білий йде не всім - це правда. Але кожній нареченій хочеться і справити враження на гостей, і через роки переглядати весільні фотографії, з теплотою згадуючи той великий день і радіючи з того, як вона виглядала в прекрасному весільній сукні! Кольоровий наряд в цьому відношенні більш демократичний. Смілива наречена може вибрати більш яскравий і насичений колір, а дівчина, яка не бажає ламати традиції - зупинити вибір на одному з відтінків слонової кістки. Виглядає справді благородно!

Якщо вам хочеться відійти від традиційного весільної сукні, але консервативні родичі проти, є сенс задуматися про кольорову сукню. Природно, весілля - ваша, і що ви надягнете, вирішувати вам. Однак якщо вам не хочеться сваритися зі старшими, але не хочеться також і зливатися з натовпом інших наречених, зверніть увагу на кольорові весільні сукні. Зберігши традиційну довжину і фасон, ви, з усім тим, будете вигідно відрізнятися від інших молодят якщо грамотно обраного кольору сукні.

Без кольорового вбрання не обійтися, якщо ви задумали креативного весілля з певним дрес-кодом. Можна, звичайно, встановити "бузковий дрес-код" і додати до білої сукні кілька аксесуарів бузкового кольору. А можна задати тон святу, поставши перед нареченим і гостями у весільній сукні - або ніжно-бузковому, або в насичених тонах.

Нарешті, якщо ви модниця, що не відстає від часу, вам без кольорової сукні на весілля не обійтися! Адже це - головний хіт і тренд сезону! А наш салон "Гранд Ажур", який також не відстає від часу, пропонує вам широкий вибір кольорових весільних суконь від провідних європейських виробників!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan