Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Чому ви полюбите весільні сукні з рукавами від салону Гранд Ажур?

Чому ви полюбите весільні сукні з рукавами від салону Гранд Ажур?

Досить часто ми чуємо від наречених "Я не хочу весільну сукню без бретелей!" Тенденція бретелей різної товщини, закритих плечей міцно зміцнилася в колекціях весільних дизайнерів. І це не дивно. Адже бретелі підкреслюють витонченість шиї і плечей. Але все більше наречених хочуть чогось більш закритого і водночас ніжного і сексуального. І чим ближче до холодів, тим активніше такі пошуки. Тому представляємо вам новинки весільних суконь з рукавами від весільного салону Гранд Ажур. І ви їх полюбите з першого погляду, так само як і ми.

Фасон і довжина рукавів весільних суконь

Фасон і довжина рукавів у весільних суконь, представлених в Неша салоні найрізноманітніші. Але ми поговоримо про довгі рукава і їх різновидах.

Найпопулярніший і потрібний варіант - це мереживна або вишита аплікація на прозорій сітці-основі. Такі рукави роблять руки нареченої надзвичайно витонченими, створюючи мереживні візерунки на шкірі. При цьому аплікація може бути як по всій довжині рукава, так і на манжетах, утворюючи своєрідні браслети.

Свадебное платье с рукавами Blaise

Окремо варто виділити довгі рукави в поєднанні зі спущеними плечима. Це створює неймовірно ніжне і зворушливе враження від образу

 Свадебное платье с рукавами Breeze

А як вам моделі з вільним кроєм рукава? Вони можуть бути як абсолютно повітряними, так і виконаними з основної тканини сукні. Такий фасон замаскує повноту рук і підкреслить витонченість кистей нареченої.

У прохолодну погоду варто звернути увагу на весільні сукні з рукавами з щільного мережива. Попри гадану ніжність, вони досить теплі, що слід так само брати до уваги, якщо ваше весілля влітку. Вам може бути спекотно. Але можна спробувати два в одному. Футболка основа з відкритим ліфом без бретелей і мереживна накидка з рукавами.

Свадебное платье с рукавами 19033 Свадебное платье с рукавами 18053 

Дорогі наречені, якщо вас приваблюють весільні сукні з рукавами, то записуйтеся на примірку в наш салон. У нас великий і дуже різноманітний вибір.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan