Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Чому я хочу дороге весілля

Чому я хочу дороге весілля

Можливо більш бюджетні варіанти можуть бути для когось ідеальними, але для інших пишна дорога весілля є ідеальною. Багато маленьких дівчаток мріють про день свого весілля. І бюджет ніколи не приходить їм в голову, тому казкове весільну сукню, кришталевий декор, безліч букетів, красивий зал палацу і тисяча гостей миготять в фантазіях. Деякі плани можуть і змінитися з плином часу, але велике весілля з безліччю смачних і оригінальних страв, усіма рідними та близькими і галаслива багатолюдна вечірка все одно залишаються актуальними.

Вся сім'я і друзі

Список гостей - найважливіше питання планування весілля. Ви з нареченим сідайте і починаєте писати список тих, кого хочете запросити. Тоді ваша майбутня свекруха може направити вам список з 25 гостей. А разом з нею і ваша мама також хоче 20 ваших родичів запросити. Потім ти згадуєш, що хотіла б бачити 18 своїх колег з роботи. І те ж саме з боку нареченого. І в якийсь момент список виходить з-під контролю і перетворюється на кошмар.

Для тих, хто зважився на пишне весілля список гостей може бути і з 400 і 500 персон. Це може здатися надто багато, але навіть якщо ви складете список з 200 гостей і вкажете в запрошеннях +1, то це вже буде 400 гостей. Така кількість означає, що ви можете заплатити за кожного із запрошених. Насправді тільки близько третини запрошених насправді прийдуть на ваше весілля. Для багатьох пар, у яких численна родина, і широке коло друзів і знайомих, зібрати їх усіх разом на своєму весіллі - набагато дорожче, ніж гроші, витрачені на весілля.

Оригінальне місце проведення

Ви можете вибрати гарне і вишукане місце для проведення весільної церемонії і подальшого банкету. Можливо вам доведеться замовляти місце заздалегідь, при чому дуже заздалегідь, бо напевно не одні ви хочете відсвяткувати весілля своєї мрії в тому чи іншому місці. Зрештою ви можете орендувати замок у Франції або віллу в Італії і відзначати весілля там. Будь декор, весільний організатор, музиканти - це все може бути таким, як ви хочете, якщо ви готові за це платити.

Їжа

Люди люблять їсти, пити і спілкуватися. І якщо ви зробили вибір на користь дорогого весілля, то повірте, ваші гості не скоро забудуть ваш банкет. Можливо вони будуть нагадувати вам про ваше весілля через кілька років. Відкритий бар, вишукані закуски, торт фантастичного розміру - все залежить тільки від польоту вашої фантазії. Найкраще найняти кейтеринговую службу, яка все організує згідно з вашими побажаннями.

Один раз в житті

Як відсвяткувати весілля так, щоб це запам'яталося на все життя? Якщо ви хочете казкове весілля і якщо у вас є можливість її організувати, то не стримуйте себе, насолоджуйтеся кожною секундою вашому житті. І дозвольте тієї маленької дівчинки, яка мріяла про весілля в замку в колі безлічі гостей втілити її мрію.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan