Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Щось нове, щось старе, щось блакитне і запозичене

Щось нове, щось старе, щось блакитне і запозичене

Сьогодні більшість молодят, організовуючи весілля, намагаються дотримуватися традицій. Багато звичаї та етикет прийшли до нас із закордону і, безсумнівно, країною-законодавцем в даній індустрії є США. У будь-якому випадку європейські та американські стандарти по частині проведення весіль все більш вкорінюються в умах людей.

Слідувати цим канонам - модно, популярно, романтично. На що в першу чергу слід звернути увагу, якщо є бажання бути на одній «хвилі» з традиційністю? Наш весільний салон дасть кілька рекомендацій з нагоди.

Перш за все, головне - наряд нареченої. Його заведено тримати у великій таємниці. Адже потрібно і гостей зуміти здивувати, і, звичайно, вразити коханого. Крім того, у багатьох культурах існує повір'я: сімейне життя буде нещасною, якщо наречений достроково побачить вінчальне оздоблення коханої.

Багато наречених підбирають собі, крім шлюбного вбрання, і фату. Раніше дівчата, які виходили заміж, неодмінно повинні були покривати голову, зокрема, щоб сховати волосся - енергетично важливу частину тіла - від злих сил. Таке трактування існувала у одних національностей, у інших - було важливо приховати очі з тієї ж причини. І тому ця складова наряду молодої жінки виготовлялася досить щільної і густий.

Сьогодні фата - скоріше данина моді, прагнення нареченої до того, щоб образ був завершеним. Все ж часто можна спостерігати відмову наречених від цього предмета шлюбного вбрання.

Існує ще досить цікава традиція: її нерідко можна спостерігати в тих же американських фільмах. Мова про такий милому нюансі, як підбір матір'ю нареченої і її подружками традиційних дрібничок або предметів: позиченого, старого, нового і чого-небудь блакитного кольору. Традиційно щось старе - фамільна цінність, що-небудь нове - взуття для весільного свята або відповідний нагоди наряд - речі, які символізують майбутній сімейний союз.

Далі, запозиченим може стати якийсь аксесуар, який беруть на час у щасливо живе в шлюбі подруги. А що-небудь блакитне означає цнотливість, любов і вірність. Також доброю прикметою вважається такий звичай: для процвітання новоспеченої сім'ї в майбутньому, життя в достатку покласти в туфлю монетку. 

Безумовно, не забороняється придумувати, засновувати і власні традиції і прикмети. Можливо, згодом їм будуть слідувати наречені панянки по жіночій лінії.

Запрошуємо відвідати наш салон, де ваш чекають чудові весільні сукні і можна робити вибір по брендах.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan