Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Деякі секрети весільного етикету

Деякі секрети весільного етикету

Весільне свята - подія бентежна й знаменна! Емоції, що переповнюють молодят, їхніх родичів і гостей. Дзвін келихів, привітання, тости, подарунки, незабутнє свято. Однак же, навіть в найщасливіші моменти, коли, здавалося б, ніщо не має значення, а весь світ нехай зачекає, не слід забувати про правила і норми весільного етикету. Як правильно підготуватися до свята? Як правильно поводитися на весіллі?

Нареченій, перш за все, слід вибирати весільну сукню, відповідне не тільки зовнішніми даними, але і темпераменту. Єство - один з головних штрихів весільного образу, і завдання сукні - підкреслити це єство. Те ж саме стосується макіяжу і манікюру - ніяких яскравих тонів! Не забувайте також, що для церковного вінчання неприпустимі весільні сукні з відкритим верхом або глибоким декольте, а також короткі сукні. Спідниця повинна бути нижче колін і без вирізів, а верх - або з закритим ліфом, або прикритим накидкою, палантином або болеро.

Кілька слів про аксесуари. Якщо у весільному вбранні нареченої є рукавички, то надіти їх слід лише після обміну обручками, а для зустрічі подарунків і привітань потрібно звільнити хоча б одну руку. Що стосується інших аксесуарів - сумочки, парасольки і т.д. - їх наявність в руках нареченої допустимо тільки для фотосесії. В інший час в руках нареченої повинен бути весільний букет. Сумочку або клатч з косметичкою повинна носити з собою свідок або подружка нареченої.

Що стосується нареченого, то його костюм (як і костюм батька, свідка або боярина) повинен бути або зшитий на замовлення, або спеціально куплений для весільної церемонії. Також костюм нареченого повинен поєднуватися з весільним платтям нареченої. Якщо плаття біле, то костюм, як правило, чорний. До сукні пудрових або кремових відтінків підійдуть або пастельні тони, або модний нині бордо. На нареченого не повинно бути ніяких прикрас, крім обручки, надягнутого нареченою на церемонії. Допускається наявність фамільних коштовностей. Костюми батька, свідка або друзів нареченого повинні відповідати образу нареченого.

Нарешті, очевидні речі, про які, втім, не буде зайвим нагадати! Всупереч стереотипу про те, що "наречена має право затриматися", спізнюватися на церемонію не можна нікому - ні нареченим, ні їх свідкам, ні іншим гостям і родичам.

Салон "Гранд Ажур" бажає вам гарної і незабутнього весілля!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan