Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Дівич-вечір і парубочий вечір 2-в-1: новий тренд і його плюси

Дівич-вечір і парубочий вечір 2-в-1: новий тренд і його плюси

Звичні для нас окремі передвесільні заходи для друзів і подруг щасливої пари проходять порізно. Але в моду входить новий тренд, який об'єднує всіх в одній веселій зустрічі. Великий вибір вечірніх суконь дозволяє дівчатам постати перед хлопцями у всій красі. Новий формат передбачає і багато інших плюсів.

Запрошуємо відразу всіх

Багато пар мають загальне коло спілкування, і було б природно зібрати на вечірку друзів, не розділяючи їх і відсвяткувати в такій компанії завершення холостяцького способу життя.

Вибір локації

Для місця проведення в традиційному стилі вибирають бари, парні і т.д. У випадку зі змішаною вечіркою місце можна підібрати універсальне, яке передбачало б можливість організації різнопланових розваг:

  • вілла на березі озера або моря;
  • готель за містом.

Чи не доведеться розриватися між прихильниками піжамного вечора і охочими приємно провести час в спа з басейном.

Впроваджуємо численні ідеї в життя

Тематику свята підбираємо, виходячи з інтересів і хобі майбутнього подружжя: від подорожей і активних видів спорту до гастрономії та музичних уподобань. Це буде набагато цікавіше проведення часу з келихом міцного напою в сигарної кімнати.

Влаштовуємо змагання

Привносимо в зустріч емоційну насиченість і азарт, поділивши присутніх на дві команди хлопчиків і дівчаток і влаштовуючи різні турніри. Вдатися можна до карткових ігор, танцювальних батлів, запливів, вікторин з пікантним призовим фондом і т.д.Романтика змішаних зустрічей.

Ще одна позитивна сторона - відсутність переживань з двох сторін з приводу розваг на роздільних заходах. Салон весільних суконь допоможе з вибором нарядів для учасників, що сприятиме романтичній атмосфері з плавним переходом в танцювальний вечір. І як знати може в світі стане на одну закохану пару більше.

Програму можна продумувати і так, щоб було місце усамітнення для подруг з нареченою. А хлопці в цей час зайнялися б цікавими для чоловіків розвагами - освоювати навички яхтингу, стріляти по мішенях з цікавих видів зброї. Дівчатам буде цікаво відрепетирувати весільний макіяж і зачіски, приміряти сукні або спідньої білизни. Урізноманітнити такі зустрічі можна, увімкнувши уяву всіх учасників вечірки.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan