Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Довгі весільні сукні - класика завжди в моді

Довгі весільні сукні - класика завжди в моді

У всі часи в фаворі у наречених довгі святкові наряди. У поданні дівчат саме так виглядає справжня принцеса в день свого весілля. Весільні сукні - класика завжди в моді

Фасони і фігури

Весільні сукні «Русалка», які останнім часом триматися на піку популярності, прекрасно виглядають в кадрі (як в фото, так і в відео). Підкреслюючи жіночність, вони наголошувати на округлих стегнах, тонкої талії, витонченості зони декольте. Вони навіч тільки високим і струнким і високим дівчатам. Потрібно мати на увазі, що цей силует кілька незручний в пересуваннях і під час танцю.

Пишні бальні

Дівчата з різними типами фігур можуть сміливо приміряти таке вбрання. Але слід пам'ятати про правила урівноваження верху і низу. Об'ємна спідниця буде до речі при наявності великих грудей і широких плечей. Крихкість і мініатюрність виключає багатошаровість і велика кількість кілець в конструкції Подолу.

Для тих, хто бажає показати навколишній красі струнких ніжок, слід купити весільну сукню з асиметричною спідницею. Це святкова неординарність. Модель може мати неоднакову довжину низу в самих різних варіаціях.

свадебное платье Betta

Нареченим в положенні підійде грецький стиль. Використання легких струмуючих тканин не ускладнює образ, надаючи жіночності і романтичності. Акцентування робиться на зоні декольте за допомогою завищення талії. Не менш важливий і комфорт, такий необхідний на святі майбутнім мамам.

Переваги довгих нарядів

  1. В цей незабутній день дарує можливість дівчині побути і відчути себе казковою принцесою.
  2. Фотосесія виходить чудовою.
  3. Приховує недоліки тіла.
  4. Підходить нареченим з різними типами фігур

Весільний салон пропонує великий асортимент довгих вінчальних нарядів з простим лаконічним кроєм або прикрашених драпіровками, гіпюром, бантами, стразами, пір'ям, вишивками стрічками, бісером і т.д.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan