Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Фата: її справжнє значення, чи варто знехтувати традицією?

Фата: її справжнє значення, чи варто знехтувати традицією?

Традиційні образи наречених - весільні сукні, закриті туфельки, рукавички або аксесуари на руку, підв'язки, білосніжна фата. Чи замислювалися ви, навіщо молодий надягати фату і яку роль вона відіграє в наряді дівчини, яка скоро стане дружиною?

Трохи історії

Немного истории

Купити весільну сукню, дівчата підбирали фату - символ святості, чистоти і непорочності. В кінці весілля проводитися традиція зняття фати - дівчина назавжди покидає свою безтурботне життя і стає заміжньою жінкою.

Переваги та недоліки фати

Преимущества и недостатки фаты

Варто врахувати, що відвідуючи весільний салон, потрібно чітко усвідомлювати деяку незручність цього елемента образу. Якщо ви вибрали довгу фату, будьте готові акуратно пересуватися, без ризику порвати або наступити. Крім того, не для кожної зачіски можна її закріпити. Якщо у вас оригінальне плаття, з вишивкою або красивим декором - навряд чи ви захочете приховувати цю красу під шаром тканини, нехай і прозорою.

Фата: ее истинное значение

Якщо для вас дуже важливі традиції, надівши фату ви зможете віддати їм данину і згідно з усіма ритуалам увійти в сімейне життя. Якщо для вас занадто бентежний цей день, фата допоможе позбавити вас від непотрібної напруги або зберегти від забобонів. Крім того, саме цей елемент весільного образу дозволить дівчині відчути себе справжньою принцесою. Ви на цілий день станете тією найменшою дівчинкою, яка коли - то мріяла про пишну весільній сукні і першому танці зі своїм коханим.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan