Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Фата нареченої: навіщо?, коли?, яка?

Фата нареченої: навіщо?, коли?, яка?

У минулі століття фата вважалася символом невинності нареченої та оберегом від пристріту. Вона приховувала обличчя нареченої до вінчання, захищаючи молоду дівчину від заздрісних поглядів та злих мов. У наш час фата втратила свій сакральний зміст і використовується як данина поваги до традицій наших пращурів. Сьогодні цей аксесуар доповнює весільний образ, а під час церковного вінчання покриває голову, а іноді й голі плечі нареченої.

Вибір фати залежить від вибраного фасону весільної сукні. Так, до пишних силуетів або сукня з важких тканин підійдуть фатинові аксесуари, що тримають форму, до повітряніших нарядів - фати з тюлі або шифону, що органічно поєднуються зі шлейфом з таких же матеріалів. До мереживних весільних суконь можна підібрати фату, оброблену по краях мереживною вишивкою.

Дорогі нареченої! У салоні "Гранд Ажур" представлений широкий асортимент фат, починаючи від скромних і закінчуючи по-королівськи розкішними. Ми підберемо вам фату для вінчання або церемонії реєстрації шлюбу, яка найбільше підходить до обраної вами сукні.

 

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan