Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Ідеї ​​для новорічного весілля

Ідеї ​​для новорічного весілля

Новорічна ніч – це не лише бій курантів та дзвін келихів, це ще й час, коли здійснюються мрії. Пропозиція руки та серця цієї ночі особливо романтична. А як щодо весілля? У Новий рік – у нове життя! Це не лише символічно, це ще й чудовий привід влаштувати вечірку, яка запам'ятається назавжди і нареченим, і гостям. З іншого боку, Новий рік – сімейне свято, тож коли, як не в цей час, створити нову родину?

 

Новорічні весілля з кожним роком стають все популярнішими. По-перше, не потрібно думати про концепцію урочистостей. По-друге, можна не вигадувати спеціальне меню, а лише доповнити чимось особливим новорічний стіл. По-третє, сама ідея обмінятися кільцями під бій годинника, іскри бенгальських вогнів і залп феєрверків!

 

Яке вибрати весільну сукню для новорічного одруження? Як відзначити подію?

Новий рік – це блиск, блиск та ще раз блиск! Тому до речі будуть весільні сукні з декором зі стразів або блискучих кристалів. Як альтернатива можна вибрати вбрання з тканини з блискучою фактурою - атласу або шовку. Актуальним буде весільний образ зимового персонажа – Снігової королеви чи Снігуроньки. Якщо нареченій більше личить теплий відтінок, то сукня кольору шампанського буде шикарно поєднуватися з напоєм, що іскриться в келиху.

 

Якщо пара любить галасливі вечірки, то немає кращого варіанту, ніж весілля у вигляді ритуалу переходу в нове життя за участю гостей. Зібратися за столом, попрощатися зі старим роком та вільним життям, під бій годинника обмінятися кільцями. Потім гості утворюють живий коридор і обсипають новоспечену сім'ю серпантином, вшановують дзвоном келихів, вітають хлопавками. Потім наречена може або залишатися у весільній сукні, або змінити його на вечірнє вбрання, яке потрібно підбирати з урахуванням господаря або господині наступного року.

 

А, можливо, ви хочете провести новорічну ніч на самоті? Тоді можна зіграти весілля у першій половині дня, побути на урочистості з гостями та близькими, а потім вирушити у свій медовий місяць. Не має значення, куди – на екзотичні острови, на гірськолижний курорт чи номер найближчого готелю.

 

Новорічне весілля хороше і тим, що кожна новорічна ніч для наречених, які вибрали для своєї урочистості цю дату, буде особливо теплою і по-справжньому сімейною. І з кожним роком це тепло все більше зігріватиме вас в холодну зимову пору!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan