Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як вибрати весільного менеджера?

Як вибрати весільного менеджера?

Вітаю - ви заручені! Коли ви будете готові почати процес планування вашої майбутнього весілля, один з перших питань, яке треба поставити собі - чи хочете вимати призначеного весільного організатора? Якщо так, то вам потрібно знати, як вибрати весільного організатора, який підходить вам і вашому партнерові.Але з чого почати? Процес може здатися складним і виснажливим, але це не обов'язково! Ми тут, щоб допомогти.

Дізнайтеся, як вибрати організатора весілля, за допомогою цього покрокового керівництва від весільного салону Гранд Ажур в Києві:

Проведіть своє дослідження.

Как выбрать свадебного менеджера? Проведите свое исследование.

 1. Шукайте рекомендації. Усні рекомендації становлять більшу частину цього бізнесу, і на те є вагомі причини. Запитайте своїх друзів чи родину, чи знають вони про якихось чудових організаторів весіль, до яких ви можете звернутися. Можливо, у них був планувальник, якого вони дуже любили. Використання планувальника, у якого вже є схвальні відгуки від ваших близьких, - відмінний спосіб забезпечити фантастичний досвід і може допомогти зламати лід під час співбесіди.
 2. Перевірте групи в Facebook. Якщо ви в Facebook, пошукайте місцеві весільні групи в вашому районі. Ці групи заповнені нареченими минулого і сьогодення, які є прекрасним ресурсом для пошуку організаторів весілля - серед багатьох інших речей, пов'язаних з весіллям. Можливість поставити питання та отримати відповіді від справжніх наречених дуже корисно, тому обов'язково використовуйте ці групи.

Почніть спілкуватися.

Как выбрать свадебного менеджера? начните общаться.

Після того, як ви закінчите своє дослідження і звузили коло до декількох фахівців з планування, які вам дійсно цікаві, пора зв'язатися і призначити дзвінок або зустріч. Ці консультації зазвичай безкоштовні і дають вам можливість взяти інтерв'ю у потенційних фахівців з планування та задати їм важливі для вас питання. Зверніть увагу на те, як швидко вони дадуть відповідь на ваш запит. Вони відповіли вам в розумні терміни? Чи відповідали їх спілкування вашим стандартам?

Підготуйтеся до інтерв'ю.

Как выбрать свадебного менеджера? Подготовьтесь к интервью.

 • Ви вільні у день нашого весілля?
  Чи є у вас страхування відповідальності?
  Як довго ви займаєтеся організацією весіль? Скільки весіль провели?
  У вас є команда або тільки ви?
  Ви допоможете з пошуком місця проведення і всіх інших постачальників?
  Як COVID-19 вплинув на ваші весілля?
  Які протоколи безпеки ви б встановили, щоб забезпечити безпеку гостей під час нашого весілля?
  Який ваш типовий план дій на випадок непередбачених обставин, якщо в день нашого весілля виникне погана погода?Чи берете ви комісію з постачальників послуг, яких ви нам направляєте?
  Чи будете ви бути присутнім на всіх зустрічах постачальників для координації подальших дій?
  Ви ведете все переговори за контрактами з постачальниками?
  Який обсяг вашої роботи? Ви займаєтеся дизайном? Логістикою? Поетапний план? День?
  Який стиль, кольори, дизайн і т. Д. Ви запропонували для нашого весілля?
  Чи можете ви надіслати нам матеріали (відео, фотографії і т. Д.) З весіль, які ви запланували раніше?
  За яку частину процесу планування ми будемо відповідати?
  Хто буде на весіллі?
 • Якщо у вас виникне надзвичайна ситуація в день, хто ваш резервний планувальник?
  В який час ви приїдете і виїдете в день весілля?
  Чи залишитеся ви після весілля, щоб переконатися, що все було розбите відповідно до інструкцій по місцю проведення?
  Ви пропонуєте різні пакети? Чи можемо ми налаштувати те, в чому ви нам допомагаєте?
  Скільки особистих зустрічей, телефонних дзвінків, електронних листів і т. Д Включено в ваші послуги?Чи включає будь-якої з ваших пакетів планування репетиційного вечора? Скільки це буде коштувати?
  Чи включає будь-якої з ваших пакетів весільний стиль (наприклад, весільну сукню, зачіску, макіяж і т. Д?
  Яке програмне забезпечення ви використовуєте для відстеження бюджету?
  Ви вводите платежі в систему відстеження бюджету або ми?
  Ви розсилаєте наші запрошення?
  Як ви отримуєте оплату?
  Який у вас графік платежів? Коли потрібно внести депозит? Коли потрібно сплатити решту?
  Яка ваша політика скасування / перенесення?

Зберіться з думками.

Как выбрать свадебного менеджера? Соберитесь с мыслями.

Після співбесіди знайдіть час, щоб зібратися з думками. Найбільше питання, яке варто поставити собі: чи збігаються особистості у вас, і вашого партнера з планувальником? Як ви думаєте, ви могли б стати товаришами по команді з планувальником? Чи здається планувальник людиною, яка знає, що робить, але при цьому пропонує хорошу моральну підтримку (зрештою, планування весілля може бути одним з найбільш стресових подій у вашому житті)? Потім переконайтеся, що ви трохи більше досліджуєте планувальника / його компанію, перегляньте відповіді на питання, які ви їм ставили, і порівняйте їх з іншими планувальником, з якими ви розмовляли.

Прийміть рішення.

Как выбрать свадебного менеджера? Примите решение.

Коли ви, нарешті, приймаєте рішення про те, хто збирається допомогти організувати день вашої мрії, звичайно, необхідно враховувати безліч чинників. Але хоча кожна пара / планувальник індивідуальна, ми пропонуємо вибрати ту, яка найкраще відповідає вашому бюджету і вашої особистості. Процес планування повинен бути захоплюючим способом для вас і вашого партнера проявити творчий підхід і працювати разом, щоб втілити ваші весільні мрії в реальність, і планувальник грає в цьому величезну роль. Отже, після того, як ви проведете дослідження, проведете співбесіду і порівняйте свої варіанти, пора почати це чудову подорож по плануванню разом, як команда. Тоді ви зможете перейти до більш захоплюючим речам, таким як покупка весільної сукні і вибір весільних туфель!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan