Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Які бувають весільні сукні

Які бувають весільні сукні

Ще кілька століть тому традиційна весільна сукня вважалося білосніжне оздоблення з довгою спідницею в підлогу. Такі сукні зустрічаються і сьогодні як данина звичаям наших предків. Але в наші дні весільні наряди різняться і по довжині, і по фасону, і за матеріалами ... Сучасні наречені можуть дозволити собі розкіш вибирати. Знання про те, які бувають весільні сукні, значно полегшують складний і хвилюючий процес вибору найважливішого наряду!

Довжина спідниці

свадебное платье Camelia

Довжина весільної сукні визначається довжиною його спідниці. Так, розрізняють сукні довгі (спідниця в підлогу або значно нижче коліна), короткі (спідниця вище коліна або злегка закриває його) і середньої довжини. Короткі і середньої довжини весільні сукні підійдуть для теплої пори року, їх вибирають молоді нареченої, що йдуть в ногу з часом і володіють красивими стрункими ніжками, які не гріх показати.Довгі спідниці аж ніяк не означають строгість і консервативність: існують варіанти зі спокусливим вирізом або елегантні облягаючі. Також велику популярність здобули асиметричні спідниці, укорочені спереду.

Силует

свадебное платье Valerie

Різноманітність силуетів дозволяє нареченій вибрати саме те весільну сукню, яку найбільш ефектно підкреслить гідність або приховає недоліки фігури. А-силует в цьому відношенні універсальний, він йде всім без винятку, як і пишний. Силует годе або прямий вигідно виглядає на високих і струнких наречених. Сукня «ампір» із завищеною талією ідеально підійде мініатюрним дівчатам і вагітним.

Матеріали

свадебное платье annette

Для створення весільних суконь використовуються як легкі тканини (шовк, шифон, гіпюр, фатин, різновиди мережива), так і більш щільні, зокрема, атлас. Нерідко дизайнери вдаються до такого рішення, як щільна основа і повітряні верхні шари, але в наш час особливої популярності набули мереживні весільні сукні - вони відрізняються легкістю і завдяки декоративним властивостям мережива виглядають дорого і вишукано навіть без додаткових елементів оздоблення.

Цвет

свадебное платье Camellia

Традиционным цветом свадебного платья считается белый. Однако же, не каждой невесте подойдет белоснежный или молочный наряд. Главной альтернативой белому в свадебной моде считается цвет слоновой кости (айвори). Также большой популярностью пользуются кремовые оттенки и цвет шампанского.

Платья для венчания

свадебное плать от салона гранд ажур

Не каждое свадебное платье подходит для венчания в церкви. Подвенечный наряд должен быть максимально скромным – платья годе ли облегающие для таких целей не подойдут, не говоря уже о коротких. Верх должен быть закрытым, рукава – полностью закрывать плечи. Впрочем, даже если вы выбрали платье с открытым лифом, накидка или палантин выручат вас на венчании.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan