Асоціація з художньою літературою - перший, приходить на розум. Але весільні сукні, офіційні церемонії, гуляння як пов'язати з книжками? Мова про незвичайну, а про що містить напутні побажання щасливим молодим.
Цей майже обов'язковий весільний атрибут знаходиться в вітальній зоні на видному місці і відразу звертає на себе увагу запрошених. Потрібна вона для теплих спогадів про щасливі миті. Фотографії та відео, відзняті на урочистостях - це прекрасно, але думки, зафіксовані на сторінках і зроблені від руки рідними, близькими і друзями через роки будуть гріти душу.
З іншого боку - це чудовий подарунок молодятам, якщо вона ще й зроблена своїми руками. Не варто забувати повідомити про це самих винуватців, щоб не вийшла накладка у вигляді двох примірників.
Дизайн обкладинки
Купити весільну сукню - головне завдання нареченої. Але існую і інші «дрібниці», яким слід приділити увагу. Одна з таких книга побажань і розробка її структури. Колірна палітра для зовнішнього вигляду найширша. Але їх має бути два, що символізують щасливу пару з датою події по середині. Можна обійтися без окантовки і використовувати загальну стилістичну концепцію, застосовуючи різні техніки (декупаж, квіллінг і ін.).
Сторінки
Для їх оформлення потрібно буде подбати про щільність паперу (для забезпечення довговічності), кольором листів (однотонні з прикрасами, градієнтні, металізовані гравюрні), вирізання куточків для приміщення фотографій пишуть побажання гостей.
Альтернатива
Поздоровлення можна залишати і на багатьох інших придуманих останнім часом речах. Наприклад, древо побажань. На ватмані малюється дерево з можливістю залишати різнокольорові відбитки пальчиків і міні-побажаннями молодим.
Дерев'яні сердечка доведеться замовити заздалегідь. Безліч маленьких кріплять на одне велике серце. Згодом на них роблять записи.
Глобус, велику кулю або карта, згортається в трубку. В цьому випадку потрібно подбати про незмивний маркере. Весільний салон проконсультує майбутню сімейну пару з усіх нюансів, що стосуються майбутніх урочистостей.