Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Книга побажань на весілля: для чого потрібна і як зробити?

Книга побажань на весілля: для чого потрібна і як зробити?

Асоціація з художньою літературою - перший, приходить на розум. Але весільні сукні, офіційні церемонії, гуляння як пов'язати з книжками? Мова про незвичайну, а про що містить напутні побажання щасливим молодим.

Книга пожеланий на свадьбу

Цей майже обов'язковий весільний атрибут знаходиться в вітальній зоні на видному місці і відразу звертає на себе увагу запрошених. Потрібна вона для теплих спогадів про щасливі миті. Фотографії та відео, відзняті на урочистостях - це прекрасно, але думки, зафіксовані на сторінках і зроблені від руки рідними, близькими і друзями через роки будуть гріти душу.

З іншого боку - це чудовий подарунок молодятам, якщо вона ще й зроблена своїми руками. Не варто забувати повідомити про це самих винуватців, щоб не вийшла накладка у вигляді двох примірників.

Дизайн обкладинки

Дизайн обложки

Купити весільну сукню - головне завдання нареченої. Але існую і інші «дрібниці», яким слід приділити увагу. Одна з таких книга побажань і розробка її структури. Колірна палітра для зовнішнього вигляду найширша. Але їх має бути два, що символізують щасливу пару з датою події по середині. Можна обійтися без окантовки і використовувати загальну стилістичну концепцію, застосовуючи різні техніки (декупаж, квіллінг і ін.).

Сторінки

Книга пожеланий на свадьбу странички

Для їх оформлення потрібно буде подбати про щільність паперу (для забезпечення довговічності), кольором листів (однотонні з прикрасами, градієнтні, металізовані гравюрні), вирізання куточків для приміщення фотографій пишуть побажання гостей.

Альтернатива

Книга пожеланий на свадьбу альтернатива

Поздоровлення можна залишати і на багатьох інших придуманих останнім часом речах. Наприклад, древо побажань. На ватмані малюється дерево з можливістю залишати різнокольорові відбитки пальчиків і міні-побажаннями молодим.

Дерев'яні сердечка доведеться замовити заздалегідь. Безліч маленьких кріплять на одне велике серце. Згодом на них роблять записи.

Книга пожеланий на свадьбу альтернатива 2

Глобус, велику кулю або карта, згортається в трубку. В цьому випадку потрібно подбати про незмивний маркере. Весільний салон проконсультує майбутню сімейну пару з усіх нюансів, що стосуються майбутніх урочистостей.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan