Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Коктейльні сукні на весілля

Коктейльні сукні на весілля

Церемонія одруження - одне з найбільш що хвилює подій не тільки в житті молодят, а й гостей. Наречений і наречена тут головні герої, які задають настрій всьому святі. Запрошені повинні органічно вписатися в обставі, поділяти радість пари. Тому напередодні такого важливого події дівчата підбирають не тільки весільні сукні для себе. Вони детально продумують наряди і своїх подружок, щоб вони виглядали стильно і привабливо.

Останнім часом все більш популярними стають коктейльні сукні. Кожен сезон дизайнери пропонують все нові рішення, які можна зустріти в весільних салонах. Наприклад, варіанти з відкритими корсетами яскравими вишивками на пишній спідниці. Красивим буде костюм ніжно-рожевого відтінку.

Непогане поєднання пишної спідниці і декоративного топа, як в CORAL. Воно виконане в приємних рожевих тонах, ліф прикрашений незвичайним геометричним візерунком з перлин. При такому вбранні недоречним буде велика кількість аксесуарів, які тільки "перенавантажуватимуть" образ.

Для офіційної частини церемонії краще віддати перевагу більш ошатним варіантам. Зверніть увагу на ALYCE 6826 Це плаття із закритим верхом і асиметричною спідницею, що зараз є модною тенденцією. Приємний зелений колір підкреслить природність і жвавість образу.

Варто уникати зайвої відвертості і при виборі. Краще зупинити свій вибір на елегантних моделях з невеликими вирізами.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan