Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Колірні палітри для весілля 2018

Колірні палітри для весілля 2018

Ні для кого вже не секрет, що в моді кольорові весілля. Західні експерти вже спрогнозували, яким кольорам краще віддати перевагу наступному 2018 році, а ми поділимося цими новинами з вами, дорогі наречені.

1. Пильна троянда та зелений

Попри наявність рожевого кольору, за рахунок його комбінації із приглушено зеленим, цю композицію не можна назвати суто жіночою. Тому така палітра дуже часто є прийнятною навіть для найсуворіших чоловіків))) Будемо сподіватися, ви зрозуміли наш натяк)))

2. Лаванда та бузок

У нашій свідомості, ці два кольори вже давно асоціюються з весіллям, з чимось ніжним і дуже приємним. У 2018 нам пропонують не уникати цього стереотипу, з чим, особисто ми, теж цілком згодні.

Свадебная палитра Лаванда и сирень

3. Пильний синій та темний червоний

З першого погляду може здатися, що ці кольори начебто спеціально створені для осіннього весілля. Але все ті ж західні експерти, запевняють нас, що ці кольори будуть дуже яскраво виглядати будь-якої пори року. Особливо, якщо весілля заплановане і проводитиметься на природі.

Свадебная палитра Лаванда и сирень

4. Чорний, білий та золотий

Це поєднання кольорів вважається справді аристократичним. Золотий шлейф, який проходить тонкою ниткою через класичний білий і чорний колір, об'єднує все в одну продуману композицію. Біла весільна сукня нареченої, вугільний чорний костюм нареченого і золоті обручки - дуже символічно! Хочете додати своєму весіллі класичної суворості? Тоді це колірне рішення саме те, що вам так потрібно!

Свадебная палитра Черный, белый и золотой

5. Відтінки попелясто-синього

Всі ми чудово знаємо, що поєднання різних відтінків одного і того ж кольору, найчастіше, до добра не доводить… Але, є невелика хитрість, якщо взяти ті ж кольори в поєднанні з попелястим відтінком – ось тут уже може вийде щось особливе та цікаве. Додатковим плюсом у бік такого рішення є ще й те, що ви можете згодом не морочитися щодо того, який саме з відтінків повинен переважати. Це буде вже абсолютно не суттєво.

Свадебная палитра Оттенки пепельно-синего

6. Поєднання червоного та персикового

Якщо ви плануєте весілля у вінтажному стилі, обов'язково зверніть увагу на цю композицію. Адже саме це поєднання кольорів, як ніяке інше, ну може ще лаванда, створює незабутню атмосферу минулого.

Свадебная палитра Сочетание красного и персикового

7. Темно-синій + фіолетовий

У цій комбінації фіолетовий, оскільки він може не всім імпонувати, можна замінити на колір запорошеної троянди, краса та шляхетність поєднання від цього зовсім не постраждає!

Свадебная палитра Темно-синий + лиловый

8. Шампань, темно-сірий та червоне вино

Якщо комусь це поєднання кольорів здасться надто контрастним, колір шампань можна замінити на пудру, або відвести в глибший відтінок золота. За бажанням, «червоне вино» можна замінити кольором марсала, це глибший, темніший бордово-червоний колір.

На закінчення хочемо сказати, що зовсім не має значення, якого кольору буде ваше весілля. Якщо жоден із запропонованих нами варіантів вам не близький, тоді сміливо робіть весілля в тому кольорі або кольорах, які саме ви вважаєте потрібними і підходящими. Це ваше весілля! Не женіться за модою, а керуйтеся серцем, воно ваш найвірніший порадник!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan