Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Кольорове весільну сукню: що надіти гостям?

Кольорове весільну сукню: що надіти гостям?

Кольорові весільні сукні увійшли в тренд як альтернатива традиційному білому кольору. Це значно полегшило вибір багатьом нареченим! Адже білий йде далеко не всім, і купувати кольорове вечірню сукню теж хочуть не всі. Тренд на кольорові весільні сукні став якщо не революцією, то значущою подією у весільній моді.

Водночас, це створило складності гостям. Згідно з правилами весільного етикету колір суконь подруг, родичок і інших гостей жіночої статі не повинен збігатися з кольором сукні нареченої. Тому приходити на весілля в білому вважалося (і досі вважається) поганим тоном. А сьогодні, коли наречена може бути і в рожевому, і в фіолетовому, і в блакитному - як вгадати з тоном своєї сукні, щоб не потрапити в халепу?

Як правило, вибираючи кольорове плаття для весілля, наречена сама інформує гостей про дрес-коді. Якщо ви, вибравши кольорове плаття, не хочете, щоб родичка або подруга прийшла у вбранні такого ж кольору, не полінуйтеся вказати на запрошенні: дрес-код такий-то, не допускаються кольору такі-то. Пам'ятайте: це ВАШ день, ви маєте повне право бути єдиною і неповторною на своєму святі, і немає нічого поганого або неправильного в тому, щоб просити гостей дотримати якісь мінімальні вимоги. Зрештою, вони йдуть веселитися на свято, їх зустрінуть щедрим столом, чому б не піти на поступку нареченій в такий день?

Якщо вам не принципово до останнього приховувати, якого кольору ваше весільна сукня, можете сказати про це подругам або родичок. Тоді їм буде простіше вибирати собі наряди "від протилежного". Знаючи, що надягнете ви, вони з легкістю підберуть або щось контрастне, на тлі якого ваше сукня буде вигідно виділятися, або в тон, що гармонує з кольором вибраного вами сукні для весілля.

Нарешті, найбільш надійний спосіб спростити завдання гостям-дівчатам - відправити їх за покупкою вечірніх суконь в салон, де купувалося ваше весільне плаття. Домовтеся заздалегідь зі стилістами про те, щоб підібрати вечірні сукні для ваших гостей в тон вашому весільного вбрання.

Дорогі дівчата, нареченої, їх подруги і родички! Для всіх вас в салоні "Гранд Ажур" знайдуться сукні на будь-який смак! Для нареченої - модне і неповторне кольорове весільну сукню, а для гостей - приголомшливе вечірню сукню, відповідне дрес-коду і формату свята.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan