Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

КОМБО: як поєднувати кольори весілля

КОМБО: як поєднувати кольори весілля

Дуже важливо, продумати весільну тематику і модель нарядів нареченого і нареченої заздалегідь. Якщо не буде правильного поєднання, тоді такого типу свято буде виглядати в очах запрошених гостей безглуздо. Також ці правила поширюються на колірну гамму весілля. Кілька основних нюансів допоможуть правильно поєднувати кілька різних фарб.


Варіанти кольорів

КОМБО: как сочетать цвета свадьбы

Зараз модні весільні сукні допомагають звичайної, непримітної дівчини перетвориться в королеву. Але не варто нехтувати основними правилами колоритної палітри та вибрати одяг головних винуватців цієї події під тему весілля-вечірки.

Лавандовий і айвори

КОМБО: как сочетать цвета свадьбы

Останнім часом стало популярно влаштовувати «лавандове весілля». Це дозволяє перенестися в фантазіях до Франції, в Прованс, відчути ніжний аромат трав і відпочити душею і тілом. Але який наряд вибрати під цю тематику? Ніжний айвори в сукні нареченої підкреслить даний відтінок і дозволить не злитися із загальним фоном. Нареченому краще підібрати світлий костюм і відтінити його бузковою краваткою і нагрудною носовою хусткою цього ж кольору.


Синій і рожевий

КОМБО: как сочетать цвета свадьбы

Відвідавши модний весільний салон, можна побачити там багато нарядів рожевого відтінку. Ця колірна палітра підійде представницям прекрасної статі, які виходять заміж, з м'яким і мрійливим характером. Застосувавши ніжно-рожеву гамму в оформленні цього свята, потрібно відтінити її більш глибокими фарбами. Відмінно поєднуватимуться блідо-рожевий і глибоко-синій. Костюм нареченого, банти на стільцях, посуд для прийняття їжі та інше - все це красиво буде взаємодіяти з рожевими скатертинами, ніжними трояндами в вазах і світло-рожевою сукнею нареченої.

Яскраво-червоний і білий

КОМБО: как сочетать цвета свадьбы

Це поєднання нагадує кров і сніг, пристрасть і ясність думок, великі емоції і стабільність життя. З'єднати ці два варіанти в одязі та оформленні свята - це значить створити шик і ніжність в одн

Експериментувати нескладно. Але при цьому потрібно враховувати сполучуваність колірної гами і створити своє особливе свято.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan