Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Коротка весільна сукня для вашої церемонії

Коротка весільна сукня для вашої церемонії

Надихаючі приклади Одрі Хепберн та Йоко Оно є однією з причин, щоб віддати перевагу короткому весільному платтю. Але є також практичні причини.

Деякі наречені турбуються про те, що коротка сукня виглядатиме надто нетрадиційно. Це часто відбувається через переживання про те, "що подумають люди", а не про власну зручність.

Ваше весілля - злиття ваших доль - це ваша історія кохання, яку ви демонструєте друзям та родичам. І це не час експериментувати з некомфортним вбранням просто тому, що він традиційний. Зустрічаючись із безліччю наречених на примірках у нашому салоні, ми виявили шість причин, чому коротка весільна сукня - це чудовий вибір.

  1.  Запитання ціни. Часто коротке весільне плаття менш дороге, ніж довге.
  2. Її легко везти, якщо у вас весілля за кордоном.
  3. Коротка весільна сукня зручніша і в ній можна вільно рухатися та танцювати.
  4. Ви, пардон, можете сходити до туалету без допомоги подружки.
  5. Ви можете показати свої красиві ноги та оригінальні туфлі.
  6. Ви можете носити його після весілля як коктейльна сукня.

Перш ніж розпочати пошук своєї ідеальної весільної сукні, визначтеся з датою весілля, стилістикою та локацією. Ваша сукня має відповідати порі року, стилю та місцю проведення урочистостей. Очевидно, немає сенсу купувати коротку весільну сукню, якщо у вас вінчання в ірландській церкві у середньовічному стилі). Тому ось кілька порад щодо вибору короткої весільної сукні з огляду на місце проведення.

Весілля на пляжі

Чудово! Коротка весільна сукня виключає ризик забруднити шлейф, якого немає. Вибирайте легкий шифон або тонкі мережива.

Вінчання в церкві

Весільна сукня довжиною до колін з традиційним мереживним малюнком і довгими рукавами ідеально підійде для релігійного весілля, оскільки воно досить закрите та царствене. Крім того, можна до такої сукні одягнути довгу фату з вуаллю, яка повністю закриватиме ваш силует.

Скромний сімейний захід

Немає зовсім ніякого сенсу в пишній бальній весільній сукні, якщо ви просто розписуєтеся, а потім у вас запланована скромна вечеря з найближчими. І, навпаки, якщо ви очікуєте 200 гостей, вам може здатися, що коротка сукня не відповідатиме масштабу події.

А деякі наречені купують одразу дві весільні сукні - одну довгу і пишну на офіційну церемонію, і другу - коротку - на банкет і танці.

Дорогі дівчата, не зважайте на те, що кажуть інші. Якщо це зробить вас щасливими, сміливо надягайте коротку весільну сукню і захоплюйтесь собою.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan