Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Ліф та лінії декольте – які вони бувають

Ліф та лінії декольте – які вони бувають

При виборі весільного плаття необхідно враховувати велику кількість деталей. Ми звикли робити акценти на основному: фасоні та тканині. Але ми чомусь зовсім забуваємо додати до списку цього основну форму ліфа!

І дуже марно. Лінія декольте, назвемо ліф сукні так, для чоловіка є такою ж важливою, якщо не більше, як і обличчя дівчини...Грамотно підібраний ліф може підкреслити переваги та приховати недоліки не менш ніж основний фасон сукні.

Основні типи ліфів весільних суконь

Давайте ж з вами розглянемо основні типи ліфів і розберемося в тому, який буде актуальним саме для вас.


Серце або Улюблена, як заведено називати на Заході.

Для цього ліфа дуже характерне облягання форми грудей. Тут мається на увазі загальноприйнятий стандарт. Таким чином, якщо, наприклад, ваші груди анатомічно розташовані занадто широко, ліф такого типу все «поставить на місце» і надасть вашому бюсту дуже апетитний вигляд. Можливо, саме тому він є одним із фаворитів серед наречених усього світу.

Але ми хочемо дати вам одну пораду, якщо ви володарка грудей 3-го розміру і більше, вам краще віддати перевагу сукні з бретелями або рукавами. Так як виріз «Серце» не дуже призначений для хорошої підтримки бюста і йому потрібна допомога додаткових елементів.

Човен

Прекрасне рішення на користь елегантності та витонченості! Але, і тут теж є але, якщо ви володарка широких плечей, які не компенсуються об'ємом стегон, тобто фігура у вас не пісочний годинник, такий ліф не вартий вашої уваги. Його виріз робить акцент на верхній частині рук та плечах. Без «підтримки знизу» ви виглядатимете трохи незграбно… Це не дуже вигідний акцент, а нам же потрібно підкреслити переваги, а не недоліки?

Глибокий V-подібний виріз.

Його глибина може закінчуватися навіть біля пупка, саме настільки він може бути глибоким у деяких сукнях. Але це зовсім не означає, що такий ліф є ознакою вульгарності. Якщо ви володарка високого зросту і невеликого бюста, якщо сукня сама по собі елегантна і не має жодних надмірностей, що роблять низ сукні «важким», а загальний вигляд важким, воно виглядатиме цілком елегантно і сексуально. Точніше ця модель ліфа є прикладом неприкритої сексуальності жінки, яка одягла таку сукню. Якщо ви не готові настільки «відкритися», тоді віддайте перевагу менш глибокому вирізу або іншій моделі ліфа.

Американка

На перший погляд, може створитися враження, що цей тип підкреслює плечі ще більше, ніж «човник», але ні! За рахунок того, що його оформлення не робить гору незграбним/квадратним, зробити свій вибір на користь цього ліфа можуть собі дозволити навіть володарки широких плечей і не дуже видатних форм. У такій моделі «фокус» формується на середині грудної клітки, решта йде на другий план.

Рівний ліф прямої чи овальної форми

Такий ліф підходить всім представницям прекрасної статі. Він чудово підкреслює груди, прекрасне «підіймати» її та тримає. На різних весільних сукнях він може бути представлений у різних варіаціях. Тут мається на увазі, що він може йти як зі бретелями, що знімаються, так і з вшитими. Як з довгим рукавом, так і повністю відкритим. Він може подаватися із закритим прозорим верхом із мережива або сітки. Це чудовий ліф!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan