Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Мереживні весільну сукню

Мереживні весільну сукню

Ще в другій половині першого тисячоліття вперше було згадано про тонку візерункової тканини. Вона створювалася вручну і була дорогою, тому доступна була виключно заможним людям. Може тому мереживні весільні сукні символізують достаток і добра доля сім'ї дівчини, виходить заміж.

свадебное платья

Думки щодо візерункових плетінь двоякі. З одного боку його вважають елегантним, що свідчить про витонченість. На противагу цьому на нього ставлять клеймо вчорашнього дня. Щоб відчути своє ставлення, необхідно хоча б його приміряти. Можливо це саме те, що підійде зовні і співпаде з внутрішнім станом і святковим настроєм.

Видове різноманіття

Кружевное свадебное платье Madonna

Спинка, рукавчики і декольте - ті частини наряду, де мереживо особливо до місця. Чудово виглядає і його поєднання з матеріалами з характерним відливом (атлас, шовк) у вигляді пришиті поверх аплікацій. Якщо вставки прозорі, то вони повинні бути саме в тих місцях, які показати не соромно.

У видовому відношенні візерунковий матеріал також відрізняється багатством вибору: гіпюр, який на додаток відбувається паєтками і бісером, ручне плетіння в техніці «фріволіте», ексклюзивні найтонші французькі шантильї, стрічкові.

Ця дивовижна тканина послужила зльоту популярності так званих «голих нарядів». У цьому стилі можна купити весільну сукню, якщо дівчина не побоїться такого сміливого рішення. Дизайнер продумує все до дрібниць. Балансувати потрібно між відвертістю і пристойністю, красою і викликом.

Чудова мереживна фата стане чудовим завершенням вінчального образу. Тут необхідно звернути увагу на схожість мотивів з основним вбранням. Весільний салон пропонує урочисті весільні наряди з чудовим мереживним шлейфом, який однаково хороший на прямому силуеті і на крої «русалка». Вік і будова фігури не має значення при виборі мережива в якості декору, якщо воно до душі. Необхідно всього лише правильно вибрати фасон.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan