Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Модний тренд вечірньої моди - червоний і його відтінки

Модний тренд вечірньої моди - червоний і його відтінки

Леді в червоному - образ досить помітний, він завжди актуальний, поза модою і неодмінно привертає увагу. Якщо ви одягалися в наряд такого кольору, повинні розуміти, що залишитися непоміченою не вийде. Вечірні сукні в подібних тонах - не просто одяг, а наступальний засіб, виклик. І цим своєрідною зброєю необхідно вміти користуватися! До вибору оздоблення (його крою, стилю, силуету) самодостатні тони слід підходити дуже акуратно, оскільки він «поводитися» досить егоїстично і капризно.

Модный тренд вечерней модыАктуальними можна назвати все «тональності» вищеназваного кольору. Головне, в даному питанні: зробити вірний вибір саме свого відтінку. Тоді вбрання не затьмарить свою господиню, а «піднесе» в потрібному ракурсі її гідності. Правильно здійснений підбір - відповідно до власного кольоротипу. Наприклад, для:

  1. зимового - відмінний варіант кривавий, а також «густий» червоні відтінки;
  2. осіннього - колір «цеглина», бордо і варіації;
  3. літнього - насичені винні;
  4. весняного - яскраві і відрізняються м'якістю червоні.

Модный тренд вечерней моды 1

Звичайно, подібна класифікація дуже приблизна ( «тональність» слід підбирати в кожному випадку індивідуально, вона повинна гармоніювати з кольором локонів, губ і шкіри). Але все ж основну функцію вона виконує: задає вірну спрямованість в діях. 

Модный тренд вечерней моды 2

Загалом, модний червоний колір однозначно варто приміряти. Принцип, червоний - отже, однотонний діє майже завжди. Він самодостатній, інші відтінки - з метою вигідно «подати» свої переваги - йому не потрібні. Особливо це працює у випадку зі складними силуетами і туалетами з N-ним кількістю деталей. Втім, якщо хочеться похуліганити (особливо - влітку), на все правила можна «закрити очі».

вечернее платье вечернее платье 

У своїх колекціях дизайнери пропонують червоні сукні з трендовими принтами, можна зустріти також моделі-ретро в смужку, в горошок, туалети з контрастними поєднаннями (особливо популярні - білий і чорний кольори). Залишитися непоміченою в вечірньому вбранні такого тону просто неможливо. Слід лише пам'ятати 3 невигадливих правила: підібрати саме «свій» відтінок, фасон і ... правильно «розставити» акценти (мова, звичайно, про аксесуари).

вечернее платье  вечернее платье

Якщо ви хочете відчувати себе королевою, виглядати шикарно на будь-якій зустріч, балі і т. Д., Варто купити вечірню сукню трендового червоного кольору. Наш весільний салон надає прекрасну можливість створити свій неповторний образ.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan