Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Наймодніші моделі коктейльних суконь

Наймодніші моделі коктейльних суконь

З'явилися в 20-х роках минулого століття вечірні сукні даного фасону стали класикою і будуть потрібними завжди. Пояснюється це оптимальністю рішення і для вечірок, і для урочистих заходів

вечернее платье 1722h4051

Один з варіантів - сукня-футляр підійде, мабуть, жінкам з ідеальною фігурою. Особливості крою такі, що будь-які похибки автоматично виставляються напоказ. Якщо абсолютністю тіла похвалитися не можна, варто звернути увагу на моделі, в яких матеріал не щільно прилягає до тіла. Їх гідність ще і в можливості вільно дихати. Тканина повинна бути щільною, але навіть без натяку на блиск. І в цьому випадку для святковості вбрання доведеться доопрацювати красивими аксесуарами, взуттям і манікюром (з обов'язковим відтінком, ідентичним основного матеріалу).

вечернее платье 1611P1182

>

Не втрачає актуальності хвилюючий V-подібний виріз. Жіночність підкреслюється їм навіть краще глибокого декольте. Ефектності додадуть і відкриті плечі, але якщо подія не клубне, то краще від такого фасону утриматися. Купити вечірню сукню з мереживною обробкою можна для особливого випадку, оскільки тонкі вставки з ніжної тканини додадуть господині розкішний вигляд. Чуттєвість і елегантність цього матеріалу постійно використовується в колекціях провідних світових дизайнерів одягу.

вечернее платье _1813E6373

Особливу увагу заслуговує харизматичний довге вбрання в стилі «вамп» створений на контрастах тонкого чорного мережива, тюлі та еластичною шкірою. Естетичні віяння бароко, які входять в сьогоднішні модні тенденції, припускають застосування поряд з мереживами і ажурною вишивкою. Весільний салон пропонує до уваги своїх відвідувачів не тільки наряди для молодят, але і чудові сукні для побачень, вечірок, корпоративних свят, відвідувань театрів і інших особливих випадків.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan