Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Найпоширеніші неприємності на весіллі, і як з ними боротися

Найпоширеніші неприємності на весіллі, і як з ними боротися

Кожна пара і, особливо, наречена, хоче, щоб їх весілля була ідеальною. Але іноді трапляються всякі випадковості з неприємностями. І коли так відбувається, ми впадаємо в паніку і думаємо, що сталася катастрофа. Якщо з вами трапиться щось подібне, найголовніше, не піддаватися паніці. Ви все можете виправити, і ніхто нічого не помітить, а ви і пам'ятати не будете. Єдине що, необхідно завжди мати запасну суму грошей, розраховану на непередбачені обставини.

У вашого підрядника форс мажор

Підрядники (тобто музиканти, ведучі, фотограф, візажист і так далі) теж люди і іноді у них трапляються надзвичайні ситуації, які від них не залежать. Отже, що ж робити, якщо хто-небудь з ваших постачальників послуг подзвонить вранці в день вашого весілля і скаже, що він не може приїхати? Найкращий спосіб розв'язувати проблему в останній момент, не втрачаючи хороших відносин з цією людиною, попросити порадити заміну для вас. Швидше за все ваш діджей подзвонить своєму другові діджею, який зможе його підмінити. А якщо підходити до питання глобально - заздалегідь попросіть ваших постачальників послуг про план резервної заміни в разі чого, перш ніж остаточно домовитися.

Проблеми зі шкірою на обличчі

Якщо ви наречена або наречений прокидаєтеся вранці і бачите, що у вас на обличчі прищі або почервоніння через алергію, може здатися, що настав кінець світу. Адже буде фото і відеозйомка, і взагалі хочеться бути красивими. Але в наш час завдяки силі макіяжу ця проблема легко маскується. Попросіть свого візажиста вирівняти колір і рельєф особи. Використовуючи сучасні маскують і тонують косметичні засоби ваша шкіра буде виглядати натуральної та блискуча весь день. У питаннях уникнення шкірних висипань і запалень намагайтеся не вживати продукти, які можуть викликати алергічні реакції і не користуватися незнайомій косметикою за місяць до дати весілля.

Щось з сукнею

Ви прожили все життя, мріючи про своє весільна сукня (можливо ви навіть сиділи на дієті, щоб виглядати ідеально). І тут, ви зачепилися, потягнули, шов розійшовся - катастрофа. Ключ до розв'язання проблеми - спокій. Глибокий вдих, дорахували до 10, взяли швейний комплект, який приготували раніше, і швидко пришили, все що відійшло. І за 5-10 хвилин ваше плаття буде, як нове.

Погана погода або дощ

Якщо у вас весілля в приміщенні, то цілком ймовірно, що це зовсім не катастрофа. Але якщо у вас весілля просто неба, тоді може бути великий облом. Отже, що ж ви можете зробити, щоб зберегти комфорт і залишитися сухими? Це одна з тих неприємностей, уникнути якої допоможе заздалегідь сплановане рішення. Складіть план на випадок поганої погоди з вашими постачальниками весільних послуг. Домовтеся про всі моменти і дрібницях, як приміщення, тенти, парасолі та інше. І всі ваші підрядники повинні бути готові виконувати цей план в разі виникнення погодних сюрпризів.

Якщо упав торт

Це скоріше сцена з кіно, але в житті таке теж трапляється. Хтось спіткнувся, хтось перевернув стіл, підсумок один - торт на підлозі. У будь-якому випадку без паніки. Візьміть з собою кондитера і запас мастики та інших кондитерських штук на випадок непередбачених ситуацій. Тоді з великою ймовірністю торт буде врятований за допомогою нового крему і декору. Також заздалегідь продумайте, щоб на солодкому столі були десерти крім основного торта, і тоді можна буде удати, що торт не планувався зовсім.

П'яні гості
На весіллі завжди весело, і деякі гості перебирають алкоголю. У таких випадках дуже важливо допомогти їм безпечно дістатися додому. Окрема історія, як їх умовити поїхати додому, але все-таки. При цьому стежте, щоб п'яні гості не сідали за кермо самостійно. Краще викликати їм таксі.

Несподівані гості

Може ваш приятель прийшов зі своєю новою подругою не попередивши вас, може ваш двоюрідний брат прийшов на ваше весілля, попри те, що сказав, що у нього відрядження. У будь-якому разі тепер у вас плюс один гість і потрібно кудись його посадити. Це та сама несподіванка, яку залишається тільки прийняти. Чи не виганяти ж гостя, зрештою. Ви повинні будете утрясти момент з розміщенням і харчуванням цього гостя переговоривши зі своїм організатором. Природно, за це доведеться доплатити, витратившись з того резервного фонду, про який ми говорили на початку статті.

Як бачите, більшість подій зовсім не катастрофічні. Це всього лише невеликі негаразди. Якщо ви плануєте наперед, тверезо мислите і ставитеся до всього з гумором, то ваше весілля буде ідеальною, не дивлячись ні на що.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan