Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Новий рік не за горами - вибираємо вечірню сукню

Новий рік не за горами - вибираємо вечірню сукню

Вибір ідеальної вечірньої сукні непростий для кожної жінки. Ми всі завжди прагнемо бути найкрасивішими, стильними, і виглядати в обраному вбранні чарівною!

вечкрнее платье

Але кожна з нас, повинна знати і пам'ятати, що не завжди одну ту ж вечірню сукню, буде доречно в різних ситуаціях і для різних заходів. Наприклад, що викликає коротка вечірня сукня, які ви можете надіти в нічний клуб, буде виглядати просто комічно, якщо ви надягнете його на корпоративну вечірку в офісі. Теж саме, і з вибором вечірнього вбрання для святкування нового року.

вечернее платье _PL_5069

По-перше, розберімось де саме буде проходити захід. Якщо це ресторан, або заміський клуб, тоді можна розглядати більш помпезні і пишні варіанти. Якщо ж планується невелике гуляння в тісному колі сім'ї або знайомих, правильним вибором буде більш помірні крої вашого наряду.

вечернее платье pl5058

По-друге, що стосується кольору. Так, всі ми вже давно звикли до того, що астрологи рекомендують зустрічати новий рік в тому кольорі, який є найбільш наближеним за змістом і асоціаціям до життєдіяльності тварини, до якого зарахований рік. Ви теж можете так робити. Але що якщо рекомендований колір жовтий, а ви блондинка з блідою шкірою? Що робити в такому випадку? Ми рекомендуємо не звертати увагу на астрологію. Ви вибираєте наряд для себе, щоб приголомшливо в ньому виглядати, а не щоб чогось там відповідати!

вечернее платье

За 100% потрапляння в колір вечірньої сукні, рекомендації нашого весільного салону будуть наступними: блондинкам радимо звернути увагу на червоний і його відтінки. Він значно освіжить ваш образ і подарує глибини і пристрасті. Брюнеткам, зверніть увагу на глибокі темні кольори.У них ви будете виглядати загадково і розкішно! Руденьким - відповідь класичний і універсальний, вибирайте зелений і всі його відтінки. Особливо привабливо з рудим волоссям виглядають вечірні сукні смарагдового і темно зеленого кольорів!

Будемо сподіватися, що поради запропоновані вам в нашій сьогоднішній статті були для вас корисні. Удачі у виборі ідеального наряду, а ми чекаємо вас на примірки в наш салон! Повірте, нам є чим здивувати вас і ваших гостей!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan