Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Новий тренд в організації весілля - "Ягідне" весілля

Новий тренд в організації весілля - "Ягідне" весілля

Якщо ваше урочистість намічається влітку, чому б не зробити його оригінальним і таким, що запам'ятовується? Пропонуємо вам креативну ягідну тематику, яка буде виглядати незвично і соковито: смачна ожина, малина, полуниця, смородина - вибирайте будь-яку!

Наречений і наречена на ягідному весіллі

Новый тренд в организации свадьбы - “Ягодная” свадьбаПідібрати весільні сукні та костюми непросто: цього моменту потрібно приділити багато уваги і часу. Гарне поєднання білих, світлих відтінків в одязі і яскраві весільні аксесуари - підвіски, кулони, браслети. Визначтеся з основним кольором - елементи декору повністю залежать від цього пункту. Наряди повинні бути доповненням один одного. Наприклад, якщо ваш захід заплановано на період з травня по серпень, вишня або полуниця - чому б і ні? Можна купити туфлі червоного кольору або купити весільну сукню під замовлення з ягідними візерунками. Підійде бант або поясок, кольє з червоними каменями.

Новый тренд в организации свадьбы - “Ягодная” свадьба

Букет нареченої - окрема тема, яка точно розкриє всю вашу індивідуальність! Це можуть бути найрізноманітніші літні квіти. Оригінально виглядає ободок з ягід, що тримає фату. Чоловікові варто підібрати білу сорочку і класичні чорні штани, які будуть доповнені бутоньєркою з малиною або маленької полуничкою, взуття нестандартного кольору (наприклад, червоного, під туфлі майбутньої дружини). Весільний салон пропонує багато цікавих варіантів для втілення ваших мрій в реальність!

Дрес - код для запрошених

Новый тренд в организации свадьбы - “Ягодная” свадьбаЗапрошувальна листівка - важливий атрибут, який заздалегідь створює враження про прийдешнє  свято. Нехай це буде що - то креативне: букетик зі штучних ягідок із запрошенням всередині, десерт з побажаннями на стаканчику. Коли ви визначилися з колірною гамою, вкажіть її в листівці. Не забувайте про те, що провідним кольором все - одно залишається білий - не всі зможуть повністю відповідати вашим запитам. Дозвольте гостям скомбінувати білий з малиновою краваткою або бутоньєркою, взуттям або сумочкою.

Новый тренд в организации свадьбы - “Ягодная” свадьба

Для подружок нареченої все набагато складніше - їм доведеться підбирати вбрання в один тон. Фасон може бути різним, але відтінки убрань повинні збігатися. Букетики можуть бути невеликими, з додаванням ягідок. Друзі нареченого зобов'язані підібрати краватки під тон або просто прикріпити бутоньєрку.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan