Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
(067)458-70-59
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Образ нареченої «Зимова фея»

Образ нареченої «Зимова фея»

У своїх статтях, ми вже не раз зверталися до того, що зима, це пора казок і чудес. Щось прекрасне як ніби літає в повітрі навколо нас. Залишається це тільки зловити, або вдихнути, щоб відчути всю красу цієї пори!

Само по собі, зимову пору року, підштовхує нас до того, щоб вірити в диво, а також, творити його своїми руками.

У сьогоднішній статті, ми з вами поговорить якраз щодо того, щоб створити на вашій зимовому весіллі, прекрасний, чарівний образ нареченої "Зимова фея". І повірте, нашими порадами, зробити це вам буде зовсім не складно!

Зимова весільна сукня нареченої

свадебные платья  свадебные платья

При виборі весільної сукні, зверніть увагу на моделі сукні з рукавами. Як-не-як, а саме вони виглядатимуть більш адекватно всього в спекотний зимовий мороз. Мереживні весільні сукні, будуть легким відгомоном до сніжинок і морозним малюнкам на наших вікнах. А ось атласні сукні, можуть підкреслити зимову урочистість і велич цієї пори року. Відмінним варіантом, буде комбінація цих двох матеріалом у вашому весільному вбранні.

Образ невесты «Зимняя фея»

Ну і який же образ зимової нареченої без казкової накидки? У цьому сезоні в моді шикарні зимові балахони з капюшоном.

Образ невесты «Зимняя фея»

Закінчуючи роботу над основними елементами казкового образу, ми просто не можемо обійти увагою туфельки нареченої. Дозвольте собі трохи побешкетувати. Додати елементи казки про Попелюшку.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan