Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Образ нареченої «Зимова фея»

Образ нареченої «Зимова фея»

У своїх статтях, ми вже не раз зверталися до того, що зима, це пора казок і чудес. Щось прекрасне як ніби літає в повітрі навколо нас. Залишається це тільки зловити, або вдихнути, щоб відчути всю красу цієї пори!

Само по собі, зимову пору року, підштовхує нас до того, щоб вірити в диво, а також, творити його своїми руками.

У сьогоднішній статті, ми з вами поговорить якраз щодо того, щоб створити на вашій зимовому весіллі, прекрасний, чарівний образ нареченої "Зимова фея". І повірте, нашими порадами, зробити це вам буде зовсім не складно!

Зимова весільна сукня нареченої

свадебные платья  свадебные платья

При виборі весільної сукні, зверніть увагу на моделі сукні з рукавами. Як-не-як, а саме вони виглядатимуть більш адекватно всього в спекотний зимовий мороз. Мереживні весільні сукні, будуть легким відгомоном до сніжинок і морозним малюнкам на наших вікнах. А ось атласні сукні, можуть підкреслити зимову урочистість і велич цієї пори року. Відмінним варіантом, буде комбінація цих двох матеріалом у вашому весільному вбранні.

Образ невесты «Зимняя фея»

Ну і який же образ зимової нареченої без казкової накидки? У цьому сезоні в моді шикарні зимові балахони з капюшоном.

Образ невесты «Зимняя фея»

Закінчуючи роботу над основними елементами казкового образу, ми просто не можемо обійти увагою туфельки нареченої. Дозвольте собі трохи побешкетувати. Додати елементи казки про Попелюшку.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan