Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Образ нареченої: 5 важливих

Образ нареченої: 5 важливих

Для кожної нареченої дуже зворушлива підготовка до весілля -адже це найважливіший і світлий день в житті дівчини. Скільки має бути клопоту: купити брендову весільну сукню, вибрати зачіску й аксесуари, знайти організатора і багато іншого. Не менш важлива і репетиція образу нареченої за 1 - 2 місяці до заходу. Я раджу вам не нехтувати цим правилом, адже:

  1. Наречена може передумати з приводу свого образу в день «Х».
  2. Важливо побачити всю картину до свята, щоб був час внести корективи.

Не менш важливо приділити увагу і концепції весілля: перевірити готовність приміщення для церемонії та банкету, доопрацювати декор, затвердити всі нюанси. Салон весільних суконь варто відвідати задовго до дати: можливо, доведеться трохи вшити або підігнати сукню по фігурі, придбати відповідні аксесуари.

Чого не варто робити після репетиції

Образ невесты: 5 важных вопросов о его репетиции

В першу чергу, експериментувати зі своєю зовнішністю: фарбувати брови або волосся в інший відтінок, виконувати косметологічні процедури на обличчі, якщо раніше їх не робили. Такі маніпуляції можуть назавжди зіпсувати ваше свято! Всі планові чистки обличчя і укладання краще робити у перевіреного фахівця. Щоб підібрати свій ідеальний образ нареченої, не потрібно шукати їх на чужих фото: кожна дівчина адже по - своєму унікальна. Можна доповнити свої ідеї, надихнутися, порадитися: але не просити виконати макіяж або зачіску ідентично.

Образ невесты: 5 важных вопросов о его репетиции2

Якщо ви покажете майстру, чого б вам хотілося - втілити це в життя буде набагато простіше. Я раджу продумати не тільки свій образ, а й концепцію весілля: колірну палітру, декор, стиль. Професіонал відразу схопить ті самі деталі, які вам хотілося б повторити. Наприклад, ви підсвідомо вибираєте фото з завитками  на зачісці - ось вам і готовий образ!

Образ невесты: 5 важных вопросов о его репетиции3

Якщо з вами працює професіонал, вам не доведеться приміряти на себе багато образів - досить одного разу, щоб потрапити в десятку. Найчастіше залишається всього два - три варіанти, які найбільше імпонують молодятам, і один з них втілюється в життя.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan