Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Обов'язки на весіллі: все, що потрібно знати подружці нареченої

Обов'язки на весіллі: все, що потрібно знати  подружці нареченої

Перш ніж ви почнете просити всіх і кожного стати частиною особливої групи по організації вашого майбутнього весілля, вам спочатку потрібно дізнатися, які їхні обов'язки на весільній вечірці і як вибрати кращу людину для кожної ролі. Ось контрольний список того, які ролі нареченої зазвичай виконують на весільній вечірці, а також докладний список їх роботи і обов'язків.

Які основні обов'язки весільної вечірки? - поради від Гранд Ажур

Каковы основные обязанности свадебной вечеринки? - советы от Гранд Ажура

Обов'язки на весіллі - це завдання для залучених людей. Наприклад, на весіллях з великою кількістю деталей, зроблений своїми руками, буде потрібна додаткова допомога з боку весільного організатора. Якщо ви вирішите найняті практичного весільного планувальника або навіть відмовитися від Дівич-вечора, від Вашої весільної вечірки буде менше роботи.

Однако важливо пам'ятати, що Кожна людина й кожне весілля індивідуальні, тому не існує такого поняття, як всеосяжний список обов'язків на весіллі. Це варіюється від людини до людини, від весілля до весілля.  Поки ви використовуєте цю інформацію в якості орієнтира й відправну точку, ви можете буті впевнені, знаючи, з чим ви можете попросити їх про допомогу. Отже, без зайвих слів, є дві основні роли на весільній Вечірці, їх робота та обов'язки, а також кілька порад, як вібрато кращих людей для кожної з них.

Обязанности на свадьбе: все, что нужно знать о подружке невесты

Матрони й фрейліні (подружки нареченої) - головні дійові особи на весіллі, після нареченої Вам потрібна тільки одна людина для головної ролі, й кілька для допоміжних, щоб зайняти цю посаду, но їх сімейний стан визначатиме, як їх будуть називати. Якщо НЕ одружені, називається їх фрейлінами. Якщо одружені, використовую - матрона.

 В їх обов'язки входить допомога в прийнятті будь-яких важливих рішень з планування весілля, в яких ваш партнер не бере безпосередньої участі, наприклад, у виборі весільної сукні. Вони також, ймовірно, будуть відповідати за весільний прийом, дівич-вечір і офіційну частину. Краща покоївка або фрейліна дуже організована, вміє спілкуватися і щиро зацікавлена в тому, щоб ваша весілля пройшло якнайкраще.

Як вибрати фрейліна

Как выбрать фрейлину

Подумайте про своїх найближчих членів сім'ї та друзів. Визначте, хто буде підтримувати вашу організованість і організованість. Запитайте себе, кого ви можете уявити хто стоїть поруч з вами в цей дуже важливий момент вашого життя.

Наречені часто лякаються цього рішення, тому що вони не хочуть нікого підводити. Істина така: ви повинні діяти інтуїтивно і робити те, що краще для вас. Подумайте, хто зробить все можливе. Якщо ви дійсно застрягли, у вас є можливість вибрати двох чоловік. Просто переконайтеся, що вони ладнають один з одним або у них є потенціал для особистісної взаємодії, щоб вони могли працювати разом як команда.

Обязанности на свадьбе: все, что нужно знать о подружке невесты 2

Ще один важливий момент, який слід враховувати при виборі подружки нареченої, - це їхній спосіб життя. У них є маленькі діти або вони живуть в іншій країні? Якщо це так, їм може бути важче гасити весільне багаття і приєднуватися до вас протягом нескінченних годин декору столу Pinteresting. Наявність відповідної доступності (і / або фінансових коштів для отримання вільного часу) може навіть поставити одну потенційну фрейліна вище другому процесі прийняття рішень.

Якщо ви дійсно відчуваєте, що хтось очікував, що ви попросите його виконати цю роль, поговоріть з ним про це відкрито. Розкажіть їм, як ви думаєте, вибираючи собі фрейліна. Підкресліть, що ви їх любите і цінуєте так само сильно. І настійно просите їх стати подружками нареченої, якщо ви ще цього не зробили.

Обов'язки подружок нареченої і молодших подружок нареченої

Обязанности подружек невесты и младших подружек невесты

Подружки нареченої - це ваші близькі люди, з якими вам буде весело до, під час і після весілля. У той час як подружки нареченої, як правило, дорослі люди алкогольного віку, молодші подружки нареченої молодше. Молодших подружок нареченої можна запросити на святкування дівич-вечора, якщо не подають алкоголь. заняття відповідають віку, і їхні батьки схвалюють. Ви також можете запросити молодших подружок нареченої на весілля, але не на дівич-вечір.

Подружки нареченої - це група родичів, друзів дитинства, шкільних друзів і навіть дуже близьких друзів по роботі, які приєднуються до вас на святкуванні вашого весілля перед великим днем. Хоча у них менше обов'язків, ніж у покоївок або наглядачів, вибрані вами подружки нареченої можуть задати тон вашому девіч вечорі і процесу підготовки в цей день.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan