Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Оригінальні вечірні сукні - дозвольте собі бути чарівною!

Оригінальні вечірні сукні - дозвольте собі бути чарівною!

Певна змагальність в частині зовнішнього вигляду притаманне представницям чарівної половини людства. І якщо це публічний захід з сотнями заворожених чоловічих і оцінюють жіночих очей, то вечірні сукні грають одну з вирішальних ролей в оформленні образу своїх господинь.

Бути яскравіше в суспільстві таких же красунь

Корпоративи або відвідування театрів вимагають розв'язання питання привабливості. Тут необхідно не просто купити вечірню сукню. Воно повинно бути стильним, відповідати тенденціям моди, сидіти по фігурі, підкреслювати принади та приховувати те, що на показ не хотілося б виставляти, допоможе виявити навколишнім шарм і харизму жінки.

Творці жіночих святкових шат докладають максимальних зусиль для додання унікальності кожної окремої моделі. Творча уява досвідчених майстрів, передові ідеї, якісні матеріали, розробка унікальних фасонів сприяють неповторності святкових убрань. Весільний салон має в своєму розпорядженні не тільки останні розробки дизайнерів в області весільної моди, але і широкий асортимент нарядів для незвичайних випадків.

Етапи створення

Унікальність - результат копіткої праці представників різних професій: від дизайнера до швачки. Команда детально опрацьовує майбутній образ і приступає до реалізації:

  • визначення фасону і кольору;
  • вибір стилістичної спрямованості;
  • підбирають матеріал, фактуру тканини;
  • окреслюють варіанти декору з можливими прикрасами.

Завершують творчий процес - пошив з подальшою презентацією. Так з'являється на світло вечірні сукні на випускний, яке для юних красунь, що вступають у доросле життя, має величезне значення. Їх асортимент вражаючий - від пишних або приталених, прикрашених розрізами, або без них, довгих, міді або коротких, до прямих і асиметричних. Завдяки цьому знайти своє можна напевно. Правда, від такої кількості голова йде обертом, але це не найбільша проблема і у неї приємний відтінок. Тут же в салоні представлені аксесуари та взуття для повного довершення образу.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan