Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Осінні весільні палітри для натхнення

Осінні весільні палітри для натхнення

Золота осінь - один з найбільш потрібних періодів для весілля, попри те, що погода в цей час рідко радує своїм теплом. Яскраві фарби природи мають у своєму розпорядженні і до романтичної фотосесії, і до створення оригінального осіннього весільного образу. І не тільки образу, але і всієї весільної концепції в цілому.

Пропонуємо розглянути найбільш популярні осінні весільні палітри для натхнення. Можливо, одна з них сподобається вам настільки, що ви зробите її "своєю" у свій урочистий день!

Палітра "Осіннє листя"

У такій палітрі органічно переплітаються всі барви осені, від яскраво-жовтого до темно-коричневої. Наречена може розглянути весільні сукні золотистого відтінку, наречений - надіти жовтий або червона краватка, подружка нареченої - зупинити вибір на жовтій або Бородій сукні. Декор, аксесуари, дрес-код - "осіннє листя" дають можливість польоту фантазії!

Палітра "Гарбуз"

Така палітра ідеально підійде для весілля в сільському стилі! Гарбуз - це не обов'язково відтінки оранжевого! Це ще й темно-коричневий, і навіть варіації синьо-сірого. У цих тонах можуть бути аксесуари для нареченої, костюм нареченого, сукня подружки, а декор залу не обійдеться без самих гарбузів!

Палітра "Хеллоуїн"

Страшний день календаря нерідко вибирають для весілля, щоб не думати додатково про концепцію. Хеллоуїн - це відтінки білого, чорного, червоного, насичених фіолетових тонів. Біла сукня нареченої з чорною обробкою, для подружки допускається глибокий чорний дрес-код (чорна сукня можна замінити на фіолетове), а в обробці залу обов'язково повинні бути присутніми властиві свята атрибути - фігурки кажанів, павутина і, звичайно ж, гарбузове "світильники Джека" .

Палітра "Яблука"

Палітра "Яблука" так само різноманітна, як і забарвлення самих яблук. Від кольору білого наливу до насиченого червоного! Наречена може вибрати кольорову весільну сукню, наречений - бордовий костюм або жовто-зелену краватку. Сукня подружок нареченої можуть різнитися за кольором від жовтого до бордового. І дуже бажано подати на стіл страви з яблук або з яблуками!


Палітра "ЖуравлинаВід світлого кремового до глибокого кольору червоного вина! Весільна сукня кольору мокко на світлій основі, доповнене бордовим поясом, бордовий костюм або краватку нареченого, сукні подружок нареченої - кольору журавлини або винограду. В таких же тонах - дрес-код для гостей. Надзвичайно красива палітра! Барви осені прекрасні і різноманітні! Але яку б палітру ви не вибрали, не забувайте про гармонію!"Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan