Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Основні штрихи ідеального весільного образу

Основні штрихи ідеального весільного образу

З дитячих років мрії про казкового принца, неземне кохання і розкішній пишноті урочистостей, пов'язаних з одруженням присутні в мріях кожної дівчинки. І ось коли момент реальності цих мрій настає, тут вже подорослішав красуням необхідно вибирати весільні сукні і скрупульозно підходити до свого зовнішнього вигляду, який в першу чергу оцінюватимуть допитливі погляди запрошених.

Атрибути образу нареченої

Основним з них є, безумовно, урочистий наряд. Підбір аксесуарів здійснюється під нього. Чим керуватися в пошуках?

Основные штрихи идеального свадебного образа

  1. Зайвий декор (брошки, камені, розсип страз) елегантності не зрадить. Швидше навпаки, створить враження дешевої грубості.
  2. Ідеальна посадка по фігурі, інакше ризикуємо мати безглуздий вигляд.
    З боку видніше всякі дрібниці, тому близька людина на примірці із зауваженнями у справі завжди буде до речі.
  3. Слід купити весільну сукню, керуючись власним смаком і внутрішнім чуттям. У ньому має бути комфортно не тільки фізично, а й психологічно.
  4. Модні тенденції можна відсунути на другий план і не звертати увагу на те, чого очікують від вас інші.
  5. З фатою поекспериментуйте згідно з загальною стилістиці. Її можна замінити вінком зі свіжих квітів - прекрасна романтична альтернатива.

свадебные туфельки

Туфельки повинні відповідати погоді (і звичайно сукні). Важливий аспект - зручність. У них вам належить провести цілий день, тому віддайте перевагу шкірі і не дуже високому каблуку. А краще приготувати на зміну балетки, а для зими ще й теплі чобітки для прогулянки та фотосесії.

Відрепетируйте заздалегідь зачіску і макіяж, скориставшись послугами професіоналів. Це позбавить від неприємних несподіванок в урочистий день. Разом з манікюром вони повинні гармонійно доповнити зовнішність щасливці, що йде під вінець.

Для букета використовуйте троянди, тюльпани, півонії або ті квіти, які будуть прикрашати зачіску. Орієнтуйтеся і на пору року. Адже конвалії і проліски будуть чарівно ніжно виглядатимуть в руках нареченої. Відвідавши весільний салон, користуючись порадами фахівців, можна підібрати все, що потрібно в одному місці.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan