Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Переваги покупки весільної сукні в салоні Гранд Ажур

Переваги покупки весільної сукні в салоні Гранд Ажур

Розслабленість і затишок

Якщо одна думка про те, щоб оббігти всі весільні салони міста по людних вулицях викликає у вас огиду, і ви втомлюєтеся, просто подумавши про те, що потрібно робити нескінченні пошуки ідеалу в інтернет-каталогах, тоді єдиний візит в весільний салон Гранд Ажур принесе вам бажаною полегшення. Примірка в нашому салоні - це затишний простір з вашим особистим стилістом, кавою, чаєм або шампанським. Ох, якби все-превсе покупки могли бути обставлені так.


Великий вибір

У нас дуже багато суконь, і всі вони різні. Кращі моделі з колекцій весільних будинків європи зібрані з Салоні Гранд Ажур спеціально для вас. Повірте, вам буде з чого вибрати.

Ваш особистий стиліст

Весільні стилісти знають, що ви можете нервувати і вам потрібно натхнення і підтримка. Один з абсолютних переваг нашого салону - це ваш стиліст-консультант, який буде вашим повіреним у виборі. Наші консультанти мають майже енциклопедичні знання про весільну моду і традиції, тому зможуть дати необхідні рекомендації. Якщо ви стурбовані дуже великим вибором, або не впевнені, яку сукню вам до лиця, або який наряд підійде для вашого стилю весілля - не хвилюйтеся. Наші стилісти, перш ніж запропонувати вам варіанти випитати вас про всі нюанси майбутньої події і ваших особистих уподобань, а також складуть думку про ваш кольоротипу і типі фігури.

Ви отримаєте саме те, що хочете


Купуючи весільну сукню через інтернет, ви з великою ймовірністю можете зіткнутися з ризиками. У той час як покупка весільного плаття у весільному салоні Гранд Ажур означає не тільки можливість приміряти все вподобані плаття особисто, але і підгонку вибраного плаття по вашій фігурі, і тому:


Ваша сукня буде ідеально сидіти на вас

Всі ми в курсі цих історій, коли наречена замовляє сукню в інтернеті, і воно приходить на три розміри менше, або більше. На відміну від інтернет-магазинів, в салоні немає такого поняття, що один розмір походить всім нареченим. У будь-якому випадку ви маєте індивідуальними особливостями фігури, і, природно вам хочеться, щоб була ідеально. Спеціально для вас Гранд Ажур пропонує послуга підгонки весільного плаття по вашій фігурі. Наші майстри посадять на вас плаття таким чином, воно було зшито по вашому індивідуальними мірками.

Уже хочете до нас на примірку? Чекаємо вас за адресою: вул. Антоновича 93. Телефони для попереднього запису: (044) 362-10-57, (067) 458-70-59.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan