Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Перший танець нареченого і нареченої

Перший танець нареченого і нареченої

Перший танець нареченого і нареченої починає весільний бал. Це дуже бентежного і незвичайний момент. Молода пара кружляє в божественному танці, антуражу якому надає весільну сукню нареченої, в якому вона виглядає як ангел зійшов з небес на грішну землю. Вони будуть в центрі уваги, а фото і відео зображений цей момент на довгі роки. Перший танець, швидше за все, буде після урочистого обіду, коли розпочнеться розважальна частина вечора. Перша танцювальна композиція буде підписана і буде передбачено час її включення. Ді-джей або провідний відповідальні за те, щоб пара посіла вихідні позиції перед початком пісні.

Вибір пісні

У більшості паристе кілька композицій, які подобаються їм обом, щоб вибрати одну з них для першого танцю. Зазвичай це мелодії, пов'язані з будь-якими приємними сентиментальними спогадами. Ваші весільні музиканти можуть допомогти з вибором композиції для першого весільного танцю. Чи не можете вибрати одну пісню? Опрацюйте з музикантами звукову програму вечора, щоб включити в неї всі композиції, які ви хотіли б чути на своєму весіллі.

Навчання танцям

Якщо ви хочете танцювати з нареченим на своєму весіллі, але не вмієте танцювати? Ви можете взяти кілька уроків у хореографа разом з нареченим, щоб він поставив вам весільний танець. Також ви можете паралельно дивитися майстер-класи на Youtube, і тренуватися вдома перед дзеркалом.

Час танцю

Сучасна тривалість музичної композиції - близько трьох хвилин. І це довше, ніж ви думаєте. Можливо варто її трохи урізати, якщо ви не впевнені в своїх силах. Домовтеся зі своїми музикантами, щоб вони закінчили композицію після певного куплета або програшу. Запишіть укорочену версію і попрактикуйтесь свій танець під цю музику заздалегідь.

Такий же фокус можна провернути з танцями батька нареченої і дочки, сина нареченого і його матері і тому подобної.Не забувайте про регулярні репетиції. І ще один важливий момент. Репетирувати весільний танець потрібно обов'язково в ваших весільних туфлях. Деякі наречені нехтують цією порадою, і потім для них перший танець стає сюрпризом, бо вони не звикли до висоти каблука, наприклад.

Найголовніше

Насправді найважливіше - добре провести час. Перший танці - це шанс для вас і вашого чоловіка показати вашу спільну індивідуальність, як пари. Обійняти один одного і насолодитися моментом.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan