Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Пісочна церемонія на весіллі

Пісочна церемонія на весіллі

Для деяких сучасних наречених ідеальне весілля - торжество, що відбувається десь на островах в оточенні блакитної води і м'якого білосніжного піску. Цей вид святкування зародився дуже давно на Гаваях. Але досі традиція не втратила свою потрібність у представниць прекрасної статі, які мріють купити весільну сукню від відомого дизайнера, відправитися в ньому до вівтаря у моря або океану.

На Гавайських островах традиційно укладення шлюбу проводилося на пляжі. Біля кромки океану можна було зустріти величезну кількість різних порід, що відрізняються один від одного не тільки структурою, але і відтінком. Такі компоненти і сьогодні застосовуються під час обряду з піском, який популярний у багатьох країнах по всьому світу.

Особливості ритуалу

Головний інгредієнт асоціюється з єднанням сердець і душ закоханих. Під час церемонії молодята тримають в руках судини різного забарвлення, і пересипають вміст в одну ємність. Цей процес супроводжується зворушливою і романтичною історією, розповідається провідним. Створити унікальний візерунок можливо послідовними діями закоханих, але для символу єднання підійде і одночасне пересипання крупинок обома подружжям.

Особенности ритуала свадебной песочной церемонии

Після наповнення судини, його надійно запечатують. У такому вигляді знак єдності, взаємної любові, поваги і вірності може зберігатися протягом довгих років. Переміщення місткості повинно відбуватися обережно, адже різкі рухи можуть порушити створена пишність.

Палітру піщаних крупинок наречені вибирають самостійно, ґрунтуючись на своїх перевагах і асоціаціях. Наприклад, червоний колір означає любов, фіолетовий - романтичність, жовтий - сімейний затишок і тепло.

Що потрібно для проведення?

Підготовка до свята - це не тільки похід в весільний салон. Безумовно, найголовнішими атрибутами з'єднання сердець вузол шлюбу вважаються весільні сукні та вінчальні кільця. Але створити особливу атмосферу можна за допомогою конкурсів і церемоній. Для ритуалу з піском Вам потрібно:

  • столик для розміщення всіх предметів;
  • піщані породи різних відтінків;
  • судини для подружжя (ваза, келих, красиві пляшечки);
  • загальна прозора місткість;
  • пробка для герметичності.

Знайти та придбати такі компоненти не складно, але рекомендуємо це зробити завчасно. Так Ви зможете більш ретельно підготуватися до цього романтичному моменту святкування.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan