Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Планування весілля в саду заміського будинку

Планування весілля в саду заміського будинку

Весільні вечірки на свіжому повітрі можуть бути красивими і комфортними. Особливо якщо це весілля в заміському саду. На відміну від приміщення, на свіжому повітрі немає чітких рамок, правил і таймінгу. Тільки ви, ваші гості і свіже повітря. Але в зв'язку з тим, що такий тип весілля є більш вільним, потрібно правильно підійти до його планування, щоб уникнути недоречностей і зробити свята по-справжньому унікальним. Потрібно продумати зонування, освітлення, меню і подачу страв. Ділимося з вами деякими порадами.

Що робити, якщо піде дощ?

У вас повинен бути план Б на випадок дощу. Якщо будинок, в саду якого відбувається свято невеликий, всі гості туди можуть і не поміститися. Але ви можете орендувати тенти, які ви розташуйте над столами. Також радимо запастися парасольками і рушниками на всякий випадок. Якщо будинок досить просторий для того, щоб всі гості комфортно розмістилися, то можна перенести свято всередину. Ваші гості будуть вдячні вам, якщо ви вбережете їх від намокання під дощем.

Декор

Якщо ви вирішили організувати весілля в саду, наприклад ваших батьків, то ви можете домовитися з ними і почати готувати декор заздалегідь. При цьому декор може бути живим. Ви можете спланувати клумби, замовити та укоренити плющ з якого зберете арку і так далі. У разі якщо заміський маєток орендується, доведеться обійтися послугами весільних декораторів, бо власники цілком можуть бути проти ваших клумб на своїй ділянці.

Розміщення гостей на ніч

Дізнайтеся, чи збираються ваші гості залишатися на ніч або планує поїхати відразу після закінчення свята. Це питання, яке потрібно з'ясувати до початку свята. Якщо маєток недостатньо просторо, щоб вмістити всіх охочий, постарайтеся довідатися про ціни на номери в готелі неподалік від місця свята, щоб ваші гості знали на що розраховувати.

Зонування

Подумайте, де буде зона для церемонії, для танців, обідня зона, розваги. Якщо місце обмежене, то вам необхідно придбати помічниками, які будуть в певний час міняти "декорації" з церемоніальних на обідні, а потім на танцювальні. І поки відбувається зміна декорацій, необхідно чимось зайняти гостей, щоб вони не занудьгували. Організуйте фотозоні, придумайте майстер-класи. Головне щоб всім було комфортно і весело.

І звичайно, ми не можемо залишити без уваги таке питання, як дрес код.

Тому, що весілля такого роду досить неформальні, то і гості і наречена з нареченим можуть дозволити собі зручні, але красиві наряди. Наречена може вибрати просте мереживна весільна сукня, або сукні А-силуету. Наречений може не надягати піджак зовсім, а обмежитися стильним жилетом.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan