Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Поради з планування весілля для майбутніх свекрух і тещ

Поради з планування весілля для майбутніх свекрух і тещ

Більшість матерів, будь у них дочка або син, мріють про той день, коли їх чадо зможе створити власну сім'ю. І ось, цей момент настав, дитина заручений. Залишилося тільки спланувати свято. Але як свекрухи або тещі допомогу і при цьому не бути нав'язливою? Дізнаймось!


Відбулися заручини, що далі?

Традиційно треба зв'язатися з батьками обранця або обраниці. Ймовірно, до цього моменти, батьки вже були знайомі один з одним, тому неважливо, хто перший передзвонить. Однак одного знайомства недостатньо, скоро ви посвоячитеся, до того ж при організації весілля доведеться багато спілкуватися.
Відмінна ідея, коли батьки нареченої запрошують до себе маму з татом нареченого, і навпаки. Можна влаштувати спільний обід або вечерю, не обов'язково вдома у когось, є, адже стільки ресторанів з приємною, розслаблюючій обстава.

Ще один варіант - мама нареченого або нареченої влаштовує вечірку для майбутньої невістки або зятя. Таким чином виходить створити довірчі, дружні відносини між родичами. Зазвичай першою таке свято влаштовує мама нареченої, але це не так уже й важливо.


Вибір сукні - підказки для свекрухи

Не можна допускати розбіжностей між майбутньою дружиною і матір'ю нареченого. Після весілля дві жінки стануть родичками, бажано зруйнувати стереотип щодо того, що між свекрухою та невісткою постійна ворожнеча. Спільний вибір весільної сукні допоможе почати з позитивної ноти.

Купити весільну сукню наречена може самостійно, з мамою, подругами, але не можна упускати такий вдалий момент і налагодити відносини. Перший крок робить старша жінка, але не варто засмучуватися, якщо пропозиція відхилять. З іншого боку, це малоймовірно, адже ввічливіше погодитися.

Ймовірно, піде і батько нареченої, не пропустіть нагоду подружитися. Залишилося тільки вибрати салон з чудовими весільними нарядами, наприклад, весільний салон Гранд Ажур, де обидві старші жінки теж підберуть наряди, в яких підуть на святі.


Відмінною ідеєю вважається похід обох матерів по магазинах для вибору весільної сукні, в якому підуть на свято. Як відомо, ніщо не зближує так, як шопінг, так що скористайтеся цією можливістю.
Коли найважливіший день у житті дітей настане, не забувайте зробити спільні фото. Нехай щасливі фотографії стануть початком такої ж щасливого життя.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan