Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Позачасові тренди весільної моди

Позачасові тренди весільної моди

Планування весілля практично завжди є стресовою ситуацією. І між вибором поставникові, обдзвонив і організацією важливих моментів, досить складно знайти достатньо часу, щоб зрозуміти які тенденції весільної моди є самими стильними і порівняти їх з тими, які ніколи не вийде з моди. І хоча ми не стверджуємо, що ви повинні планувати традиційне весілля, ми все-таки вважали за потрібне ознайомити вас з позачасовими трендами весільної моди. Отже ...

Мереживні весільні сукні

 

Є одна деталь, яка завжди бажана в весільному образі. Це мереживо. Воно являє собою квінтесенцією весільної тканини, що робить мереживо одним з найбільш потрібних елементів сукні. Це романтика, жіночність і ніжність. І є так багато варіантів застосування мережива в весільній сукні. Від цельнокроенного до вставок і аплікацій. А ще - мереживо чудово виглядає, як в реальному житті, так і на фотографіях.

Нейтральна колірна гамма

Яскраві, а також нестандартні відтінки зараз дуже популярні. Але ви не зробите помилку, віддавши перевагу нейтральним традиційним відтінкам для вашого весільної сукні. Нейтральний не означає білий. Це може бути слонова кістка, ніжно-кремовий, перловий. Приглушені відтінки, такі як рожевий кварц або курна лаванда можуть дати вам необхідну кількість кольору, не стаючи кричущими і зайвими.

Фата або тіара

Фата или тиара

Весільна фата досі є знаковою. Але її з легкістю можна замінити тіарою. Ці атрибути завжди надають нареченій статусність. Особливо якщо довжина фати коливається від середини спини і до кінця шлейфа сукні. Якщо ви не є прихильницею фати, вибирайте тіару. У поєднанні зі стильною зачіскою вона створить сліпучий образ. Або ви можете поєднати і фату і тіару в одному образі. Але будьте уважні. Підійдіть до процесу вибору так, щоб не створювалося відчуття химерності.

Шукаєте більше натхнення? Відвідайте наш весільний салон Гранд Ажур. Наші консультанти підберуть для вас весільну сукню та аксесуари таким чином, що ви будете сліпучою на своє одруження.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan