Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Правила весільного етикету: дотримуватися чи ні

Правила весільного етикету: дотримуватися чи ні

Дуже часто ми вирішуємо як вчинити - відповідно до суспільних норм або як нам хочеться. Особливо це актуально в процесі підготовки до Дня одруження і при виборі весільної сукні.  Сьогодні вінчальний етикет вважається умовною, але не дивлячись на це, багато пар намагаються вписати свята в Традиційні рамки. Розберімось в популярних деталях і правилах.

Список гостей і запрошення

Список гостей и приглашения

Згідно з правилами з боку нареченого і нареченої має бути приблизно однакова кількість людей, а запрошення відправляються адресатам менше, ніж за 2 місяці до  свята.

Найголовніше, що необхідно пам'ятати - це ваше подія і молодята в праві запрошувати тільки тих людей, з якими хочеться розділити щастя і любов.

Правила свадебного этикета

Сьогодні не багато наречені вибирають класичні варіанти запрошень. Чудовою альтернативою є романтичні відео або анімації, пазли і колажі з фотографій. Не бійтеся відмовитися від традицій, додайте індивідуальність і експериментуйте - таким чином Ваш захід запам'ятається всім рідним без винятку.

Дрес-код

Дресс-код

Гості з етикету повинні дотримуватися встановлених норм, але сьогодні головне - побажання нареченої і нареченого. Сучасні свята плануються дуже ретельно з дотриманням певного стилю, тому без дрес-коду дуже складно обійтися.

Правила свадебного этикета дресс код

Якщо Ви плануєте тематичний захід, сміливо залишайте докладні рекомендації. Це можуть бути бажані відтінки нарядів, які можна придбати у весільному салоні, або підбір взуття в залежності від місця святкування.

Розміщення за столом

Размещение за столом

Для камерного заходу обов'язковою умовою є складання плану розсаджування. Це мінімізує незручні ситуації, коли рідні та близькі не знають куди їм розміститися. У процесі складання плану враховуйте вік запрошених і рівень їх близькості. Таким чином всі люди будуть відчувати себе комфортно - запорука яскравих емоцій і вражень.

Подарунки

Подарки

Етикет передбачає повідомлення гостей про форму подарунків. Це може збентежити пару, але повірте, Ваші близькі будуть Вам вдячні. Складання wishlist можна сміливо доручити близьким друзям, тоді Вам не треба буде відвертатися і Ви зможете придбати весільну сукню своєї мрії.

Підготовка до знаменного дня повинна приносити радість і щастя. Якщо напруга і стрес домінують - перегляньте підхід до організації.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan