Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Прості весільні сукні з родзинкою

Прості весільні сукні з родзинкою

Простота і єство - це не тільки красиво, але і модно. Тренд на сліпучу розкіш поступився місцем тренду на природну красу, підкреслену правильно обраної одягом і аксесуарами. Чи не плаття красить жінку, а, навпаки, жінка прикрашає собою плаття, яке вона носить - у цьому родзинка і тренд в цілому, і простих суконь. Весільна мода в цьому плані - не виняток. Прості на вигляд моделі, правильно підібрані по фігурі, допомагають створити не менше шикарний і розкішний спосіб, ніж весільні сукні з великою кількістю блискучого декору.

У простих весільних суконь є і інша краса - за рахунок використання меншої кількості матеріалів вони коштують дешевше розкішних аналогів. Тренд, доступний за ціною - про що ще може мріяти наречена-модниця?

Як виглядають прості весільні сукні з родзинкою? Які саме родзинки присутні в цих нарядах? Для вас, дорогі дівчата, салон "Гранд Ажур" підібрав кращі приклади таких весільних суконь!

Ілюзорне декольте

Цей елемент ліфа, виконаний з прозорого або ажурного матеріалу, надає образу нареченої відтінку загадковості, робить його скромним і цнотливим. Сама сукня з ілюзорним декольте виглядає вишукано, шикарно і злегка спокусливо. Ілюзорне декольте - це баланс первозданного жіночого начала і скромності, і в цьому - його родзинка!

Атлас

 Roisin 

Родзинка атласного весільного плаття в тому, що сама по собі тканину має блискучу фактуру, тому не потребує додаткової обробки. Атлас однаково ефектно виглядає і в сонячну погоду, і в дощ, і в штучно створеній напівтемряві, і в яскраво освітленому залі. Тканина, здатна вловлювати гру світла - знахідка для дизайнерів! Навіть найпростіше весільну сукню, зшиту з атласу, виглядає шикарно без всякої обробки. Закритий ліф

свадебные платья с изюминкой  Winter 

Якщо ілюзорне декольте виглядає як злегка прикрита жіночність, то повністю закритий ліф робить наречену чи не таємницею, покритою ... білим. І в цьому - своя родзинка! У кожній жінці є якась загадка, і весільну сукню з закритим ліфом підкреслює цю загадковість, яка часом так притягує чоловіків! Весільні сукні із закритим ліфом виглядають елегантно і дуже ефектно!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan