Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

П'ять причин популярності ілюзорного декольте

П'ять причин популярності ілюзорного декольте

Величезним попитом і популярністю у сучасних наречених користуються весільні сукні з ілюзорним декольте. Це дизайнерське рішення гармонійно об'єднав в собі такі діаметрально протилежні риси, як сексуальність і цнотливість. Прозора основа, трепетно прикриває зону декольте, додає образу нареченої якоїсь загадковості. А якщо ця основа декорована мереживний або бісерної вишивки ... У чому секрет такої популярності ілюзорного декольте?

Причина перша - ніякого ризику при відкритому ліфі! Деякі наречені побоюються відкритого ліфа без бретелей, оскільки такий ліф вимагає або ідеальної підгонки, або обережних рухів, або і того, і іншого відразу. Один невірний рух - і ліф зсувається, ставлячи наречену в незручне становище. Наявність ілюзорного декольте виключає такі конфузи і звільняє молоду від необхідності регулярно контролювати і поправляти ліф. До того ж, це не тільки зручно, але й дійсно красиво!

Причина друга - універсальна сексуальність. Ілюзорне декольте дійсно виглядає надзвичайно сексуальним! Але це не викликає і показова сексуальність, це, можна сказати, грань невинності і еротизму. Ця деталь сукні робить образ нареченої більш цнотливим і поєднується як з ліфом "сердечко", так і з глибоким V-подібним вирізом. Така властивість ілюзорного декольте робить оснащене їм плаття по-справжньому універсальним, а в окремих випадках - навіть придатним для церковного вінчання.

Причина третя - і намисто ні до чого! Іноді пошуки ідеального намиста обертаються такою ж стресом, ніж пошуки ідеального весільної сукні. Ілюзорне декольте позбавляє від необхідності надягати намисто. Особливо якщо ця деталь сукні оздоблена вишивкою або аплікаціями. Нема потреби перевантажувати цю зону біжутерією. Хіба що при повній відсутності декору можна подумати про невеликий намисто або кулоні на тонкому ланцюжку.

Причина четверта - кожен вік підвладний. Хоча й існує шаблонний стереотип, ніби весільний наряд гарний тільки для молодих дівчат, багато зрілі жінки також роблять вибір на користь урочистій церемонії і весільного плаття. А чому, власне, ні? Це можливість знову відчути себе молодою і бажаною! Інша справа, що вік кілька зобов'язує, і весільну сукню зрілої жінки однозначно більш консервативно, ніж наряд молодої нареченої. Ілюзорне декольте якраз додає платтю консерватизму, властивого зрілого віку. У такому вбранні наречена старшого віку виглядає і сучасно, і жіночно, і гармонійно.

Причина п'ята - уособлення жіночої сутності. Правду кажуть, що в кожній жінці є якась загадка. І тонка напівпрозора матерія, що прикриває оголені ділянки шкіри (декольте або спинку, нерідко - і те, і інше), привносить в весільний образ нареченої цю саму загадку. Щось таємниче і незвідане. Таким чином, плаття з ілюзорним декольте втілює справжнє жіноче начало - рису, яку бачить у своєму весільному образі кожна наречена, будь вона консервативної або, навпаки, сміливою і раскрепощенной.А вам так само подобається цей тренд, як він подобається нам?

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan