Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

П'ять весільних палітр, заснованих на бордовому

П'ять весільних палітр, заснованих на бордовому

Бордовий колір - один з головних трендів весільного сезону 2018. Він поєднується практично з усіма відтінками, як теплими, так і холодними, гармонія з одними і контрастуючи з іншими. Бордовий костюм нареченого, бордові аксесуари на нареченій весільну сукню - це ще не все. Навколо цього кольору крутиться все - оформлення залу, оформлення букета нареченої, оформлення святкового столу. Залежно від стилю молодих і концепції свята можна підібрати відповідну колірну палітру на основі кольору бордо. Пропонуємо ознайомитися з п'ятіркою найяскравіших і вигідних рішень!

Бордовий, небесно-блакитний, календула, гарбуз

Весілля - це завершення якогось життєвого циклу. Збір врожаю - також завершення. Чому б не провести паралель і не оформити весілля в дусі "свята врожаю"? Відтінки гарбуза і календули допоможуть в цьому! Вони поєднуються і з бордовим, і з небесно-блакитним. У підсумку виходить досить тепла колірна гамма, і навіть холодний блакитний в цій палітрі виглядає теплим і привітним. Для весілля влітку або ранньої осені - ідеальний варіант!

Бордовий, баклажан, матовий синій, бурштин

Насичений бордовий, холодні відтінки синього і баклажана, і до всього цього - бурштинове сонце. Чудова ідея для креативного весілля зі стилізованими під старовину келихами, мідними свічниками і органічно вписаними в загальну картинку бульбашками з-під ліків, в яких стоять крихітні букетики з бордових, синіх і фіолетових польових квітів. Холод синіх відтінків контрастує з сяйвом бурштину і теплою насиченістю бордо. Ефектно, чи не так?

Бордовий, матове золото, айворі, блідо-зелений


Така палітра доречна для романтичного образу нареченої і весілля, витриманою в такому ключі. Матовий золотистий в поєднанні з відтінком слонової кістки надає шляхетності і розкоші, які не сліпучої і не показовою. Зелений - колір природи, колір єства, колір життя. І бордо - немов обрамлення цієї теплої палітри, в якій холодний зелений - як подих свіжого весняного вітерця.

Бордовий, яскраво-зелений, золотий, чорний

Смілива, контрастна і оригінальна палітра! Біле оздоблення нареченої з бордовими аксесуарами або чорним паском на талії, білі скатертини на столах, золотисто-бордові квіти з яскраво-зеленими пелюстками і чорна посуд, чорні свічники, чорні вази. Контрастно, незвично, сучасно. Підходить для неформальної весілля, але може не сподобається консервативним родичам. Тому, вирішивши вибрати таку палітру, переконайтеся, що на цьому ґрунті не виникне конфлікту, який явно не прикрасить весільне свята.

Бордовий, рожевий, малиновий, пудровий

Виключно тепла палітра, в якій відтінки доповнюють один одного. Попри те, що тренд на рожевий і пудровий відходить в минуле, в поєднанні з бордовим ці кольори як і раніше актуальні! Універсальне рішення для будь-якого весілля - рожевий може бути і розкішним (рожеве золото), і романтичним (напівпрозорий відтінок), а вже про весілля в казковому стилі і говорити зайве!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan