Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

П'ять видів спідньої білизни, що знадобиться на весіллі

П'ять видів спідньої білизни, що знадобиться на весіллі

Що потрібно нареченій у день весілля? Правильно - весільну сукню, взуття, прикраси та аксесуари. Але є ще одна деталь, невидима, але від цього не менш значуща. Це весільна спідня білизна.

У день урочистості, а також під час медового місяця нареченої знадобляться різні види спідньої білизни. Розглянемо найпопулярніші п'ять видів.

Спідня білизна для корекції фігури

Коригуюча спідня білизна обов'язково знадобиться нареченій, чиї параметри далекі від ідеальних. Така білизна звужує талію, підкреслює погруддя, струсить фігуру. Крім того, воно позбавляє відчуття дискомфорту, яке може виникнути у нареченої при прямому контакті сукні з тілом. Бюстгальтери, корсети, комбінації - правильний вибір залежить від фізичних даних нареченої та фасону обраної весільної сукні.

Будуарні сукні

Ранкові збори до одягу у весільну сукню більшість наречених проводить у домашньому одязі. Як альтернатива дизайнери пропонують весільні халати, які також називаються будуарними сукнями. Цей вид гардеробу зробить ранок нареченої ще більш щасливим та комфортним. Такі халати виготовляються з тонких, практично невагомих тканин, вони забезпечують майбутній наречений комфорт і романтичний настрій, який вона збереже протягом усього дня!

Білизна для першої шлюбної ночі

Після насиченого подіями урочистого дня так хочеться переодягтися у щось легке та вільне! Наприклад, у нічну сорочку в тон весільній сукні. Свято для гостей закінчилося, але для молодят все тільки починається! Чому б не розпочати своє подружнє життя в чомусь гарному та комфортному?

Спідня білизна для медового місяця

Медовий місяць - це той період, коли молодим не хочеться, та й не належить обтяжувати себе думками про побут та подальше життя! Саме час насолодитися один одним та легкістю буття. Чому б не порадувати себе легким та ніжним комплектом білизни? Для медового місяця дизайнери рекомендують комплекти з м'яких тканин у пастельних чи ніжно-блакитних тонах, а також із квітковими принтами.

Краса на кожен день

Навіть коли закінчується медовий місяць, немає приводу не порадувати себе гарною спідньою білизною, в якій можна і займатися домашніми справами, і готуватися до походу в гості, і постати перед чоловіком у момент пристрасті. Чому б таким чином не продовжити романтику весільної урочистості та медового місяця?

Скільки наречених – стільки побажань та думок! І якщо до вибору коригувальної спідньої білизни слід підходити з тією ж відповідальністю, що і до вибору весільної сукні, то решта залежить виключно від смаків, уподобань та побажань нареченої.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan