Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Пишна весільні сукня А-силует, в чому різниця

Пишна весільні сукня А-силует, в чому різниця

У наш час на вибір нареченим дається велика кількість стилів і фасонів весільних суконь. Починаючи c 5 основних базових, таких як: А-силует, пишне, годе, пряме, ампір. До різних дизайнерських рішень в вигадок з грою асиметрії і комплектації. Але це зараз, а що було раніше?

Джерела весільної сукні

свадебное платье Leila

Мало хто знає, що весільну сукню, яким ми з вами його знаємо зараз нам дала королева Вікторія, правила в Британії з 1837 по 1901 рік. У той час вона була однією з найвпливовіших монарших осіб в світі. Її ще називали «бабусею всієї Європи», через те, що, так чи інакше, все нове покоління правителів найсильніших країн світу припадали їй чи онуками, або дітьми, а потім відповідно знову онуками))Але зараз не про це. Саме вона, Вікторія, тиха старенька в чорній сукні (якою її вважали не особливо наближені люди), була родоначальницею білого, саме білого, весільного плаття. До неї, весільним вбранням нареченої вважалося будь-яке гарне, нове, дороге і пишна сукня.Абсолютно ніякої прив'язки до білого кольору, який нібито символізує чистоту і невинність нареченої. Всі казки і прикмети які ми знаємо про білу весільну сукню до нас прийшли з вікторіанської епохи (1800-1900гг, названа на честь королеви Вікторії).

Так яке ж воно було? Воно було гарне. Але, думаю, це і так зрозуміло. Вона ж все-таки королева Англії. Її сукня і понині зберігається в Кенсингтонському палаці як одна з найвищих реліквій того часу.

Але до чого ми це все вели? А до того, що першим силуетом весільної сукні був - пишний. Потім, через не так багато часу, до нього приєднався А-силует, як більш скромний варіант. І так було мало не до середини 20-го століття !!!Так-так, всі інші силуети дуже «молоді» в порівнянні з цими двома. І це ми зараз ведемо відлік від білої сукні Вікторії, а скільки було до неї? Саме тому, ми поговоримо про відмінності, привілеї та доречності цих двох силуетів.

Що таке весільна сукня А-силуету?

свадебные платья свадебные платья свадебные платья

А-силует - це про спідницю. Всі силуети характеризують спідницю сукні, і тільки один, ампір, відштовхується від ліфа. Але про ліфи і їх різновиди ми вам розповімо в іншій статті.

Отже, весільні сукні А-силует. Початок спідниці йде від пояса який розташований на рівні природної талії. Далі, він поступово розширюється до низу до Подолу. Як би своїм виглядом нагадує велику друковану букву «А». Це дуже строгий силует, хоча його помилково відносять до романтичного образу. До нього підходить буквально будь виріз і будова ліфа. Його можна подати як воістину старовинний королівський наряд, і як сучасне альтернативне рішення для наречених які не бажають чіплятися за стереотипи.

Бальна весільна сукня

свадебные платья свадебные платья свадебные платья

Це різновид пишного силуету весільної сукні. Коли ми говоримо про нього, тут не можна не згадати свою улюблену діснеївських принцес, або зачаровує жіночі уми казку про Попелюшку, коли вона вирушає на бал і зустрічає там свого принца ... Дійсно, напевно, один з найромантичніших силуетів - пишна бальна сукня.Основна його відмінність від того ж «А», обсяг спідниці яка починається від природної талії і йде в підлогу. Повірте, бальна сукня не можна сплутати ні з чим іншим)) Що стосується ліфів, то,  пишна сукня це самий класичний варіант, то і на різновидах ліфа ми вам пропонуємо зупиниться класичних. Таким чином, ви ніколи не помилитеся з доречністю зовнішнього вигляду вашого вінчального вбрання.

Зручність та інше ...

свадебное платье JULY

Якщо говорити про формальності, то такі силуети як Бальна і А-силует найбільше підійдуть для урочистої церемонії. Це такі сукні, які своїм зовнішнім виглядом фарбують місце проведення, а місце проведення підкреслює їх красу і велич.

Якщо говорити про зручність і мобільності, тут теж є що відзначити. По-перше, під ці сукні ви можете надіти абсолютно будь-яке взуття, навіть на низьких підборах, оскільки дані силуети більше підходять високим струнким дівчатам, чию фігуру можна додатково візуально витягнути шляхом високих каблуків.Насправді весільні туфлі на низьких підборах, це трохи нестандартне рішення, але відмінна ідея, щоб не відчути себе втомленою ще в розпалі вашого свята! Але є момент, вам знадобиться допомога «подружки нареченої», скажімо, якщо ви захочете відвідати вбиральню ...

Дуже сподіваємося, що дана стаття була для вас корисною. Що ви змогли розібратися в силуетах, і їх відмінностях один від одного. Але підводячи риску, хочемо сказати, щоб зробити вибір на користь одного або іншого, треба приміряти обидва варіанти. Зробити ви це можете в нашому салоні, наші чудові феї-консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір. З їх допомогою у вас буде сукня вашої дитячої мрії! Щиро бажаємо вам щастя!

Весільний салон «Гранд Ажур»

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan